Ślub tej dwójki zakochanych odbył się mimo panującej pandemii. Świeżo upieczona para młoda, postanowiła pochwalić się wyjątkowymi fotografiami z tego dnia. To nie jest ceremonia, jaką zaplanowaliśmy – skomentowała para młoda. Cóż, wychodzi na to, że i tak było warto. 
 
Pandemia koronawirusa odciska coraz większe piętno na naszym życiu. Wprowadzone obostrzenia sprawiły, że pod znakiem zapytania stanęły zaplanowane wyjazdy, ważne wydarzenia, a także śluby. Pary młode, które mają wziąć ślub w wakacje, wciąż nie wiedzą co robić. Niestety ci, którzy ceremonię mieli zaplanowaną na najbliższy okres, byli zmuszeni ją przełożyć. Tym zakochanym nic nie stanęło na przeszkodzie. 
 
 
Ślub w czasie pandemii
 
Ślub w czasie pandemii odbywa się na specjalnych zasadach. W Polsce wciąż można brać śluby cywilne, jednak w urzędzie może przebywać ograniczona ilość osób. Dla wielu przyszłych par młodych takie informacje okazały się być prawdziwym koszmarem. W końcu niektóre z ceremonii zaplanowane były już kilka lat wcześniej, a wpłacone zaliczki są nie do odzyskania. Przesunięcie terminu też nie zawsze jest łatwą opcją, poza tym, nie oszukujmy się, każda z nas chce, by ten wyjątkowy dzień był urzeczywistnieniem jej marzeń. 
 
 
Tak też było w przypadku pary z Irlandii. Suknia, wspaniali goście, oprawa – wszystko było dokładnie zaplanowane, a ślub miał odbyć się w nadchodzącym tygodniu. Niestety, z uwagi na pandemię koronawirusa uroczystość musiała zostać odwołana. Jednak oni i tak postanowili się pobrać, a szczęśliwa, już żona, umieściła na swoim Instagramie zdjęcia z tego wyjątkowego dnia. 

Wyjątkowy ślub – To nie jest ceremonia, jaką zaplanowaliśmy

– To nie jest ceremonia, jaką zaplanowaliśmy – napisała Melanie pod zdjęciem na swoim Instagramie

Małżeństwo z Irlandii kilka dni temu powiedziało sobie tak. Jednak z uwagi na duże ryzyko zakażenia koronawirusem, zdecydowali się na kameralny ślub. Tego dnia wszystko wyglądało inaczej, niż sobie to zaplanowali. Koniec końców, czy jednak jest to naprawdę aż tak istotne? 

To nawet nie jest suknia ślubna, którą wybrałam. (…) Tego dnia mieli nam towarzyszyć wszyscy nasi najbliżsi. Od lat wyobrażałam sobie, jak powinno to wyglądać, ale cóż – on i tak został oficjalnie moim mężem! – napisała w mediach społecznościowych świeżo upieczona żona. 

Para zdecydowała się na ślub w urzędzie stanu cywilnego. Jak podkreśla kobieta, mimo że towarzyszyło im zaledwie kilka osób, ten dzień i tak był wyjątkowy. Panna młoda została zaprowadzona przez swojego ojca przed oblicze urzędnika. Z uwagi na epidemię, młodzi byli zmuszeni odwołać również przyjęcie. Zdrowie jest najważniejsze. 

Byliśmy wściekli, straciliśmy mnóstwo nerwów i pieniędzy, ale przecież nic straconego! Odbijemy sobie nawet za kilka lat – stwierdziła w swoim wpisie, po czym dodała – Bardziej zależy nam na szczęśliwym małżeństwie. Fajne wesele to tylko dodatek, ale w tych trudnych czasach potrzebujemy przede wszystkim miłości. Jestem żoną! Najszczęśliwszą na świecie, bo jestem traktowana jak bogini – napisała pod opublikowanym zdjęciem. 

Jak widać, prawdziwej miłości nic nie stanie na przeszkodzie. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ślub
@melaniiemurphy, Instagram

Choć ślub tej dwójki wyglądał zupełnie inaczej, niż to zaplanowali i tak był to najszczęśliwszy dzień w ich życiu. 

ślub
@melaniiemurphy, Instagram

Małżeństwo musiało odwołać przyjęcie po ślubie przez epidemię koronawirusa. 

ślub
@melaniiemurphy, Instagram

Podczas ceremonii mogła im towarzyszyć tylko nieliczna ilość gości.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Transport chorych seniorów obrzucony kamieniami. Zatrważające doniesienia z objętej epidemią Hiszpanii
  2. Nagranie nieba nad Europą sprzed roku i teraz jest niesamowite. Gigantyczna różnica
  3. Kasia Kowalska dziękuje wszystkim za wsparcie. Zdradziła, w jakim stanie jest jej córka
  4. Czy zakupy online są bezpieczne? Ekspert odpowiada, co powinno się robić z paczkami
  5. Randka na kwarantannie? Chłopak wymyślił genialny sposób, by umówić się ze swoją sąsiadką
  6. Zauważyłeś białą pianę w słoiku z miodem? Miej świadomość arcyważnej rzeczy

źródło: papilot.pl

Poprzedni artykułPrzypadkiem trafiła na prywatną wiadomość teściowej. Teraz nie jest w stanie na nią spojrzeć
Następny artykułGwałtowny skok zakażeń koronawirusem w Polsce. Jest kolejna ofiara śmiertelna
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.