Ślub kościelny nie jest marzeniem Katarzyny Skrzyneckiej? Aktorka w mocnych słowach wypowiedziała się o kościele i zdradziła, co sądzi na temat składania przysięgi w obecności duchownych.

Katarzyna Skrzynecka nie ukrywa, że ślub kościelny nie jest dla niej priorytetem. Okazuje się, że gwiazda ma stanowcze zdanie na temat instytucji kościoła i nie zamierza wyprawiać hucznego wesela.

Katarzyna Skrzynecka: ślub kościelny nie wchodzi w grę?

Katarzyna Skrzynecka od lat szczęśliwie zakochana w Marcinie Łopuckim, za którego wyszła w 2009 roku. Od tamtej pory nie widzą poza sobą świata, jednak wszystko wskazuje na to, że nie zanosi się na składanie przysięgi w kościele.

-Jesteśmy bardzo szczęśliwym, w pełni spełnionym małżeństwem i póki co tak pozostaje. Na pewno kiedyś, jeśli zdecydowalibyśmy się na jakieś specjalne błogosławieństwo, będzie to tylko kwestia dla nas takiego osobistego błogosławieństwa. Może z udziałem najbliższej rodziny i przyjaciół — mówiła w rozmowie z Wideoportalem.

ślub
instagram.com/katarzyna_skrzynecka/

Gwiazda ma już za sobą jeden ślub kościelny. W 2003 roku powiedziała tak pierwszemu mężowi Zbigniewowi Urbańskiemu. W świetle prawa rozwód udało im się uzyskać w 2007 roku, jednak na kościelne unieważnienie małżeństwa aktorka musiała czekać aż do 2015 roku. Czy zamierza ponownie stanąć przed ołtarzem?

-Ma to aspekt tylko duchowy, etyczny, ideologiczny i rodzinny, natomiast nie instytucjonalny jako taki, ponieważ z instytucją w dzisiejszych czasach wiele osób jednak polemizuje nie bez powodu — powiedziała Wideoportalowi.

Szczerość gwiazdy zaskoczyła jej fanów, jednak wiele osób doceniło, że potrafi głośno powiedzieć co myśli na temat kościoła i jego stanowiska w wielu ważnych dla Polaków sprawach.

Kim jest partner Katarzyny Skrzyneckiej?

Partner Katarzyny Skrzyneckiej jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Bydgoszczy i kulturystą. Zdobył wiele prestiżowych nagród, jest mistrzem Polski, mistrzem Europy oraz wicemistrzem Świata w fitnessie męskim i czterokrotnym mistrzem Świata w kulturystyce.

ślub
instagram.com/katarzyna_skrzynecka

Mąż po raz kolejny zdobył zloty puchar na mistrzostwach Polski, więc obronił tytuł mistrza Polski już po raz kolejny […]. Ja nie wiem, to trzeba być naprawdę jakimś monsterem, żeby dawać radę zwyciężać tak wspaniałe nagrody — mówiła Katarzyna Skrzynecka dla Faktu.

Marcin Łopucki odnosi wiele sukcesów, a żona wspiera go z całych sił w karierze zawodowej. Zawsze chętnie opowiada o osiągnięciach ukochanego męża, z którym ma ośmioletnią córkę Alikię.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Wyłudzili 7 mln złotych, sąd puścił ich wolno. Kuriozalny powód
  2. Gwiazdor ”Rancza” przeszedł poważną operację. ”Cały czas jest rehabilitowany”
  3. Żona polskiego milionera korzysta z 500+? Szczere wyznanie gwiazdy
  4. Kobiety, które uwielbiają objętość, czyli sztuczne rzęsy w wersji russian volume
  5. Miłość oralna powoduje nowotwór?! Niepokojące słowa profesor
  6. Ta 20-latka wzięła ślub ze swoim „martwym” ukochanym. Zdjęcia z wesela zszokowały ludzi z całego świata

Źródło: Wideoportal

Poprzedni artykułAktorka nie chciała być matką? ”Nie wolno zmuszać kobiety do rodzenia dziecka, nawet jeśli miałaby je z czasem pokochać”
Następny artykułJak ułożyć grzywkę? 5 rozwiązań, które ułatwią ci życie
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.