Ślub od pierwszego wejrzenia – Asia nie chce znać byłego męża. Program w krótkim czasie połączył ze sobą parę, by następnie zorganizować rozwód. Wiemy, co się stało. Wyznanie uczestniczki nie pozostawia złudzeń. Dlaczego kobieta zdecydowała się na takie słowa?

Ślub od pierwszego wejrzenia gości na naszych ekranach od 2016 roku. Program szybko skradł serca widzów, którzy śledzą losy uczestników poznających się dopiero na ślubnym kobiercu. 

Ślub od pierwszego wejrzenia – Joanna nie przebierała w słowach

Joanna i Adam od początku programu wzbudzali wiele emocji wśród widzów. Mężczyzna nie krył niezadowolenia z wybranej dla niego przez ekspertów partnerki. Mimo to oboje wykazali chęć zbudowania wzajemnej relacji. Para miała wiele wzlotów i upadków, przez co telewidzowie mieli nadzieję, że pozostaną ze sobą jeszcze na długo po emisji programu. 

Niestety, Ślub od pierwszego wejrzenia nie skończył się dla nich pomyślnie. Jako jedyni zdecydowali się na rozwód. Korzystali z porad ekspertów jednak zarówno Joanna, jak i Adam nie byli w stanie odciąć się od swojej przeszłości. Rozwód był decyzją Adama. To on podjął ostateczny werdykt w sprawie ich związku.

  1. NFZ wydało komunikat dla Polaków. Zmiany zaczynają się od 15 czerwca
  2. Porażające doniesienia prasy o Harrym i Meghan. Wybuchła kłótnia, konieczna była interwencja policji
  3. Niepokojące wiadomości dla polskich rodzin. Jeżeli w domu jest więcej niż 4 osoby, może czekać cię niemiła niespodzianka

Joanna zdecydowała się przerwać milczenie. Nie będzie pojednania z byłym mężem

W rozmowie z portalem plotek.pl Asia wyznała, nie widziała Adama od ostatniego nagrania do programu Ślub od pierwszego wejrzenia oraz, że nie chce tego zmieniać. Kobieta twierdzi, że jest gotowa na nowy związek. 

Po tym wywiadzie możemy stwierdzić, że Joanna wyciągnęła wnioski z nieudanego związku i że ta relacja z pewnością nie wpłynie na kolejne

Kobieta zapytana przez dziennikarza portalu plotek.pl o priorytety, plany na przyszłość i wnioski wyciągnięte z programu odpowiedziała:

– Stawiam na samorozwój. Aktywnie spędzam każdą chwilę, przygotowując się do runmageddonu […]. Program bardzo dużo mnie nauczył, a przede wszystkim mogłam zobaczyć siebie z boku. Oglądając siebie na ekranie, wiedziałam, nad czym mam pracować. Nie wszystkie związki zawarte w programie kończą się źle. O szczęśliwym finale jednej z par pisaliśmy w osobnym artykule

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Ślub od pierwszego wejrzenia
Fot. instagram.com/p/B0dEiGbIaWE/

Asia aktywnie przygotowuje się do runmageddonu.

Ślub od pierwszego wejrzenia
Fot. https://www.instagram.com/p/BrCmNcth5XK/

Mimo niepowodzenia nie opuszcza jej optymizm.

Ślub od pierwszego wejrzenia
Fot. https://www.instagram.com/p/B4Iq6PQnIxY/

Spędza czas bardzo aktywnie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Kilkaset budynków bez ciepłej wody. Mieszkańcy nie mogą się umyć, do kiedy to potrwa?
  2. Wymiana masek co trzy godziny, rękawiczki i inne nowe ograniczenia podczas lotów pewną linią lotniczą
  3. Rząd nieoczekiwanie znosi ważne obostrzenie. Zmiany wejdą w życie już 6 czerwca
  4. Wiadomość z ostatniej chwili. Nie żyje kultowy muzyk, o śmierci poinformowali członkowie zespołu
  5. Od 1 lipca zmiana w programie „500 plus”. Dotyczy tysięcy rodziców z całej Polski
  6. Łukasz Szumowski boi się o swoje życie? Zadziwiające doniesienia RMF FM ws. bezpieczeństwa ministra

Źródła: plotek.pl player.pl

 

 

 

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.