Ślub od pierwszego wejrzenia okazał się jednym z najchętniej oglądanych eksperymentów społecznych. Czwarta edycja programu wyjątkowo przypadła widzom do gustu a losy bohaterów do tej pory śledzą tysiące internautów. Czarnym charakterem edycji stał się Adam, który postanowił po raz kolejny odnieść się do tego, jak według niego wyglądała sytuacja.

Ślub od pierwszego wejrzenia w czwartej edycji przyniósł widzom wielkie zaskoczenie. Jedynie Adam i Joanna zdecydowali się na rozwód i niekontynuowanie swojej relacji. Kobieta ma wiele zarzutów względem byłego małżonka. Mężczyzna zdecydował się przerwać milczenie.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Adam się tłumaczy

Fani programu nie mogą wybaczyć Adamowi zachowania względem Joanny — partnerki wybranej przez specjalistów i psychologów. Według zachowania mężczyzny głównym powodem, dla którego nie zdecydował się na pozostanie w małżeństwie był wiek kobiety. 

– Podczas tego całego eksperymentu, nagrywań, kamery mając za sobą, mówienia, co druga strona zza szkła mówi: róbcie to, mówcie o tym, siadajcie tu — pod koniec tego przedsięwzięcia, gdzie wiedziałem, że to jest już ostatni dzień nagraniowy, już zlewałem to, nie zależało mi już, jak to wypadnie. Może troszkę żałuję, bo straciłem świadomość, jak to wypadnie w telewizji — powiedział mężczyzna w filmie na swoim Instagramie.

  1. Najgorszy znak zodiaku. Jeżeli możesz, unikaj go jak ognia, znajomość z nim pozostawi tylko łzy
  2. Krzysztof Krawczyk pogrążony w żałobie. Po raz kolejny stracił bliską osobę, „żal rozrywa mi duszę”
  3. Pilny apel ministerstwa zdrowia do nas wszystkich. Chodzi o dzisiejsze wybory prezydenckie

Internauci atakują mężczyznę

Film umieszczony na Instagramie obejrzało niespełna 47 tysięcy osób. Setki obserwatorów komentuje nagranie twierdząc, iż mężczyzna wszedł w rolę, by się tłumaczyć oraz, że gesty, mimika i okulary przeciwsłoneczne powodują, że wideo jest niewiarygodne. 

Dodatkowym aspektem, który chciał wyjaśnić gwiazdor były spekulacje, na temat jego związku poza kamerami, w którym był już podczas nagrań. Niedawno pisaliśmy o narodzinach dziecka Adama, jednak ten zaprzeczył, jakby maluch był owocem zakazanego uczucia poza programem. Czekamy na wasze opinie w tej sprawie.

ZOBACZ NAGRANIE:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Adam eM (@adam_nie_officjal)

ZOBACZ TEŻ:

  1. Legia Warszawa świętuje mistrzostwo w wyjątkowy sposób. Wszystko wyglądało inaczej niż zawsze, zabawa potrwa do rana (WIDEO)
  2. Dramat w kościele, 5 osób nie żyje, są ranni. Tragiczne wiadomości ze świata
  3. Co stało się z urną Piotra Woźniaka-Staraka? SE ujawnia nowe fakty
  4. Najgorętsze zdjęcie Anny Muchy. Aktorka kusi, jak nigdy. Fani oszaleli na punkcie jednej fotki
  5. Justyna Steczkowska pokazała się jak ją Bóg stworzył. Zapierające dech zdjęcia obiegły sieć
  6. Zaskakujące oświadczenie szefa PKW tuż przed wyborami. Nie spodziewał się podobnego obrotu spraw

Źródło: instagram.com

Redaktor w Lelum.pl Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Pasjonatka nowych technologii, sztuki i rysunku. Wolne chwile spędza na tworzeniu ilustracji i pogłębianiu wiedzy na temat projektowania doświadczeń użytkowników.