Anita i Adrian ze Ślubu od pierwszego wejrzenia wezmą rozwód? W ich związku nie zawsze było kolorowo, a kłopoty pojawiły się już na samym początku małżeństwa. W końcu zabrali głos i zdradzili swoje plany na przyszłość. Fani mogą spać spokojnie.

Ostatnio pojawiły się pogłoski, że Anita i Adrian z programu Ślub od pierwszego wejrzenia wezmą rozwód. Okazuje się, że musieli szukać pomocy u specjalisty. Poszło o dominację w związku, a o wszystkim zdecydowali się opowiedzieć przed kamerami.

Anita i Adrian z programu Ślub od pierwszego wejrzenia wezmą rozwód?

Anita i Adrian są małżeństwem od trzech lat, a ich wstąpienie w związek małżeński było swego rodzaju eksperymentem społecznym, który został zrealizowany w ramach programu Ślub od pierwszego wejrzenia.

Jednak wszystko wskazuje na to, że plotki okazały się nieprawdziwe. Para, owszem, przechodziła kryzys, ale zdecydowała się zawalczyć o rodzinę.

Anita i Adrian doczekali się dwójki pociech: 1,5-rocznego Jerzyka oraz półrocznej Bianki. Problem pojawił się już w dniu ślubu, kiedy Anita odkryła, że jej przyszły mąż pochodzi ze Szczecina. To dla niej był spory kłopot, ponieważ sama na co dzień była związana z Krakowem.

W końcu mężczyzna przystał na to, aby przeprowadzić się do stolicy Małopolski pomimo tego, że jest bardzo związany ze swoim miastem. Przyznał, że kwestia wyboru miasta jak do tej pory była tematem tabu, a Kraków nie za specjalnie mu się spodobał. W ich związku zaczęły pojawiać się problemy.

Kraków ma pewne względy, których nie mogę przetrawić — powiedział Adrian.

Punktami zapalnymi w codzienności były małe rzeczy. Wystarczyło na dobrą sprawę nieposkładane ubranie, niewłożone do szafy czy np. niezgodność w planach, spóźnienia. To się nawarstwiało — wspominała Anita na antenie programu Dzień dobry TVN.

Anita i Adrian walczą o swoją rodzinę

Adrian dodał, że te konflikty się nasilały z uwagi na zmianę miejsca zamieszkania i doprowadzały do tego, że przez kilka dni oboje potrafili milczeć.

Małżeństwo zdecydowało się poprosić o pomoc specjalistów. Zgodnie uznali, że warto walczyć o rodzinę. Zdradzili, że osoba, która mogła z boku spojrzeć na całą sytuację, którą jej opisali, stwierdziła, że oboje są osobami upartymi i walczą o dominację w związku. Jak teraz wygląda sytuacja?

Jest już dużej lepiej. Potrafimy rozmawiać ze sobą spokojniej i szczerze. Nie jest jeszcze idealnie, ale się kochamy, więc chcemy walczyć — podsumowała Anita.

Pozostaje nam życzyć im wiele wytrwałości i szczęścia u swojego boku jeszcze przez wiele lat.

Niestety, ale inna para z tego programu zdecydowała się na rozwód, o czym pisaliśmy >tutaj<. Oni również doczekali się dziecka.

Zobacz zdjęcia:

ślub od pierwszego wejrzenia
instagram.com/anitaczylija

Anita i Adrian są rodzicami dwójki dzieci.

ślub od pierwszego wejrzenia
instagram.com/anitaczylija

Małżeństwo chce dbać o swój związek. 

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Dzień Dobry TVN

Poprzedni artykułMinisterstwo Edukacji przekazało najważniejsze informacje w sprawie szczepień
Następny artykułNie żyje Paweł Mucha. Fani są zdruzgotani: „To bardzo smutna wiadomość”
Redaktorka w Lelum.pl, absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim. Do tej pory dziennikarsko spełniała się w redakcjach studenckich i szkolnych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl