Ślub od pierwszego wejrzenia to program, którego najnowsza edycja dostarcza naprawdę wielu emocji. Za kilka dni obejrzymy finał, który ujawni, jaka para chce pozostać w związku małżeńskim. Internauci już teraz wiedzą, jaką decyzję podejmą Joanna i Adam. Podobno w internecie krążą zdjęcia Adama u boku uroczej brunetki, którą bynajmniej nie jest Joanna. Mężczyzna ma się także spodziewać z tajemniczą kobietą dziecka. 

Widzowie obserwują z zapartym tchem losy trzech par, które postanowiły poszukać w niekonwencjonalny sposób swojej drugiej połówki. Czwarty sezon Ślubu od pierwszego wejrzenia dostarczył niemałych emocji i zwrotów akcji. Jednak pomiędzy Joanną a Adamem nie układało się najlepiej. Wygląda na to, że postanowili zakończyć swoją wspólną przygodę. Internauci doszukują się dowodów na prywatnym profilu mężczyzny.

Ślub od pierwszego wejrzenia – Joanna i Adam się rozwiodą?

Internauci znaleźli zdjęcia świadczące o tym, że bohater programu Adam Miciak jest szczęśliwy w związku z kimś innym, a nawet, że spodziewa się potomstwa. Być może dla wielu widzów nie będzie to zaskoczeniem, bo Adam jako jedyny z uczestników programu nie kwapił się budowania relacji ze swoją małżonką.

Zdjęcia mają przedstawiać szczęśliwego Adama u boku brunetki. Należy przypomnieć, że odcinki programu były nagrywane na przełomie lutego i marca 2019 roku. Od tego czasu wiele mogło się zmienić w życiu bohaterów.

  1. Żona przyłapała znanego gwiazdora na zdradzie. Nie miała żadnych skrupułów, sięgnęła po pistolet
  2. Wielkie zmiany w 500 plus? Padła konkretna propozycja, znamy szczegóły
  3. Pobierasz zasiłek macierzyński? Odebrano Ci właśnie ważne prawo

Ślub od pierwszego wejrzenia – finał

Wszyscy z niecierpliwością czekają na finał programu, kiedy okaże się, która z par postanowi spróbować swojego szczęścia i pozostać w związku małżeńskim. Widzowie kibicują także Agnieszce Łyczakowskiej i Wojciechowi Janikowi oraz Oliwii Ciesiółce i Łukaszowi Kuchcie.

Adam Miciak i Joanna Lazer od początku mieli pod górkę. Brakowało między nimi chemii, ale też dobrej woli. Nawet psychologowie programu nie byli w stanie wytłumaczyć, skąd bierze się niechęć Adama. Wygląda na to, że historia tej pary nie skończyła się dobrze. Choć zdarzyła się już w programie para, której nie dawano szans, a są szczęśliwi do dziś.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

ślub od pierwszego wejrzenia
fot.facebook.com/ślub od pierwszego wejrzenia TVN7

Agnieszkę i Wojtka wyjątkowo polubili wszyscy widzowie programu.

ślub od pierwszego wejrzenia
fot.facebook.com/ślub od pierwszego wejrzenia TVN7

Za Oliwię i Łukasza widzowie również trzymają kciuki, widać, że jest między nimi chemia.

ślub od pierwszego wejrzenia
fot.instagram.com/earlgrey_film

Para od początku nie mogła znaleźć wspólnego języka.

ZOBACZ TEŻ:

Poprzedni artykułNie żyje uwielbiany muzyk. Miał raka płuc, fani do końca modlili się o cud
Następny artykułNiedziele handlowe zostaną przywrócone? Pracownicy mieliby dostać wyższe wynagrodzenie
Redaktorka w Lelum.pl. Studentka kulturoznawstwa na UKSW w Warszawie. Wielbicielka jogi. Codziennie zaczyna poranek od powitania słońca i medytacji. W każdej wolnej chwili czyta książki. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl