Oliwia i Łukasz z programu Ślub od pierwszego wejrzenia nie są już razem. Kiedy tylko poinformowali o rozwodzie, w komentarzach powstała burza. Niestety, młodzi rodzice muszą mierzyć się nie tylko z problemami osobistymi, ale też z falą krytyki. Internauci zarzucają im brak odpowiedzialności i udawanie.

Ślub od pierwszego wejrzenia miał zmienić ich życie, tak też się stało. Niedawno zostali rodzicami, jednak związek nie przetrwał próby czasu. Oliwia i Łukasz podjęli decyzję o rozstaniu, o czym kobieta poinformowała w mediach społecznościowych. To jednak nie koniec przykrości.

Ślub od pierwszego wejrzenia: Oliwia i Łukasz nie są już razem

Ślub od pierwszego wejrzenia to jeden z programów, który jeszcze przed pierwszym odcinkiem wzbudzał niemałe kontrowersje. Początkowo telewidzowie spoglądali na produkcję z przymrużeniem oka, jednak z czasem spodobał im się on na tyle, że powstały już cztery sezony.

Dla niewiedzących – Ślub od pierwszego wejrzenia jest programem, w którym uczestnicy dowiadują się z kim wezmą ślub dopiero na ślubnym kobiercu. Takimi osobami byli m.in. Oliwia Ciesiółka i Łukasz Kuchta. Para zdecydowała się pozostać małżeństwem i z dumą głosili, że darzą się uczuciem, jednak niedawno podali bardzo przykrą nowinę.

Ogłosili, że nie są już razem i zamierzają się rozwieść. Wieści o ich rozstaniu wywołały bardzo negatywne emocje w mediach społecznościowych i nie tylko. Część fanów zrozumiała decyzję Oliwii i Łukasza, jednak znaleźli się również ludzie, którzy krytycznie podeszli do tej sprawy. Działo się tak ze względu na małego Franka, syna pary, który ich zdaniem ucierpi najbardziej na ich rozstaniu.

– Po co ta cała szopka z udawaniem szczęśliwego związku i sesje rodzinne… Czasem mniej znaczy więcej. Szkoda dziecka, niczemu winne zostało eksperymentem, a Wy się pobawiliście w dom; Decyzja o macierzyństwie podjęta bardzo szybko, więc teraz głównie dziecko ucierpi. Naprawdę współczuję Frankowi – pisali internauci.

Fani mocno skrytykowali decyzję o rozstaniu Oliwii i Łukasza

Takie decyzje są bardzo trudne do podjęcia, jednak fani programu Ślub od pierwszego wejrzenia również nie pozostali obojętni wobec rozstania Oliwii i Łukasza. Według opinii niektórych ludzi Oliwia miała być w stosunku do swojego partnera zbyt wyniosła i władcza, a Łukasz miał zbyt mało angażować się w ich związek.

Jakiś czas temu Łukasz poinformował, że ktoś włamał się na jego konto w mediach społecznościowych, przez co zniknęły wszystkie zdjęcia z Oliwią. Fani nie przyjęli tej wersji zdarzeń i uznali, że był to jedynie pretekst do usunięcia wszystkich zdjęć ze swoją małżonką.

Program wzbudzał od początku wiele kontrowersji, a hejtu i krytyki nie brakuje od premiery pierwszego odcinka w 2016 roku. Jakiś czas temu para uczestników, Agnieszka i Wojtek zdradzili całą prawdę o programie.

Oliwia i Łukasz nie odnieśli się do wszystkich krytycznych uwag kierowanych w ich stronę. Waszym zdaniem zasłużyli na aż tak mocne słowa krytyki?

Zobacz zdjęcia:

ślub od pierwszego wejrzenia
fot. instagram.com/modrafrelka

Oliwia i Łukasz z programu Ślub od pierwszego wejrzenia ogłosili, że mają w planach się rozwieść.

ślub od pierwszego wejrzenia
fot. instagram.com/modrafrelka

Mimo zapewnień, że są ze sobą szczęśliwi, ich związek nie przetrwał próby czasu.

ślub od pierwszego wejrzenia
fot. screen z youtube.com @zakuchtani

Para została mocno skrytykowana, głównie ze względu na los ich synka Franka, który zdaniem fanów ucierpi na tym najbardziej.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułPolska sportsmenka nie wytrzymała. Pokazała kartkę z parafii, którą dostała, jest oburzona
Następny artykułNie żyje Andrzej Fedorowicz. Miał zaledwie 55 lat, ogromna tragedia
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl