Od kilku dni rosną kontrowersje wokół najnowszej edycji programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Kultowe show TVN zatrudniło właśnie nowego specjalistę od związków, który zraził do siebie internautów kilkoma filmikami, które zamieścił w swoich social mediach.

Psycholog kliniczny i terapeuta poznawczo-behawioralny Rafał Olszak jest nowym ekspertem uwielbianego przez widzów show TVN. Mężczyzna bardzo lubi rozmawiać ze swoimi fanami za pośrednictwem konta na Instagramie.

Niedawno psycholog zorganizował specjalną zabawę na swoim profilu, podczas której zdecydował się odpowiedzieć na kilka nurtujących jego obserwatorów pytań na temat jego poglądów. Okazało, że opinia mężczyzna na wiele kontrowersyjnych tematów bardzo nie spodobała się fanom show.

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Nowy ekspert show w ogniu krytyki internautów

Fani programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” nie kryją wzburzenia po wypowiedziach nowego psychologa show. Rafał Olszak został przedstawiony publiczności nie tylko jako ekspert od spraw damsko-męskich, ale również „swój chłop”. Tym bardziej internauci zawiedli się, kiedy usłyszeli, jakie poglądy ma nowy pracownik programu TVN.

Podczas zorganizowanej na swoim profilu na Instagramie zabawy Q&A Rafał Olszak ujawnił swoje zdanie na wiele tematów. Jedno z zadanych przez obserwatorów pytań dotyczyło tego, czy mężczyzna byłby w stanie związać się z samotną matką. Odpowiedź naprawdę może szokować.

– Jeśli jej życzeniem było położenie się pod ładnym idiotą, by potem wychowywać dziecko owego idioty, jako dżentelmen nie śmiałbym jej przeszkadzać w realizacji tak skrupulatnie zaplanowanego przedsięwzięcia — wyznał psycholog na swoim profilu w social mediach.

Kontrowersyjne poglądy nowego eksperta programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”

To jednak nie wszystko, co można znaleźć na profilu Rafała Olszaka. Mężczyzna wątpi także w istotę istnienia feminizmu, a nawet nazywa go „fabryką narcystycznych i egoistycznych potworów, które żyją wyłącznie dla siebie”.

Co więcej, specjalista programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” miał na swoim profilu kilka porad dla „prawdziwych mężczyzn”.

Facet to ma być facet — mobilny, samodzielny, zaradny, a nie gość zasłaniający się równouprawnieniem, gdy panna pyta, czy ma 4 kółka. To straszne, że męskość dziś tak rozwadnia się, rozmiękcza. Faceci przez to zmieniają się w feministki w spodniach. Słabną, robią się podatni na deprechę i jałowe życienapisał Rafał Olszak na swoim Instagramie.

Internauci nie kryją zdumienia i oburzenia faktem, jakie poglądy ma nowy pracownik TVN. W komentarzach pod artykułem tabloidu „Pudelek” na ten temat można znaleźć wiele wpisów zawiedzionych fanów show.

„Z konfederacji go przytargała nowa programowa?”

„Coś strasznego. I on jest terapeutą? Jak komuś takiemu można powierzyć swoje troski? Ludzie, wybierajcie z rozwagą swoich psychoterapeutów” 

„I TVN kogoś takiego zatrudniło? Bardzo niepostępowe ze strony tak progresywnej stacji. Wstyd.” – czytamy wpisy internautów

Zobacz zdjęcia:

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Rafał Olszak (@ocalsiebie)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Ciężarna Martyna jest załamana, jej życie się skomplikowało
  2. Maryla Rodowicz niesamowicie schudła, jest lżejsza o 17 kg. Wiemy, jak tego dokonała
  3. Małgorzata Ostrowska-Królikowska w stroju kąpielowym. Pokazała oszałamiająco zgrabne nogi

Źródło: Pudelek

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.