„Ślub od pierwszego wejrzenia” wzbudza niemałe emocje nie tylko wśród uczestników, ale również i widzów. Ci byli ostatnio zniesmaczeni zachowaniem Macieja na swoim programowym ślubie. Mężczyzna postanowił zabrać głos. Jak się wytłumaczył?

Warto zaznaczyć, że pod adresem uczestnika padły mocne zarzuty. Niektórzy twierdzili, że wystąpił w programie, będąc odurzonym narkotykami. Jaka jest prawda?

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Co zrobił Maciej?

Najpierw warto przytoczyć całą sytuację. W takcie ślubu cywilnego Maciej zachowywał się dosyć nietypowo. W losowych momentach robił dziwne miny, a czasem wręcz się śmiał. Nerwowo przebierał nogami i ogólnie sprawiał wrażenie niespokojnego.

W odcinku pojawiła się wypowiedź jego programowej żony, która również zauważyła to zachowanie. Stwierdziła, że lubi to, że jest wesoły, ale trudno było jej go rozczytać w trakcie ślubu, bo nie była pewna czy zachowuje się tak ze stresu, czy z innych powodów. Przyznała, że po wszystkim zapytała się go nawet, czy coś palił.

Podobne przeczucia mieli widzowie. Jedni twierdzili, że przesadził z substancjami rozluźniającymi, a inni, że po prostu zachowywał się dziecinnie, czy nawet pajacował. W społeczności widzów programu zrobiło się z tego na tyle duże zamieszanie, że sam uczestnik musiał się do niego ustosunkować.

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Jak wytłumaczył się Maciej?

Uczestnik już przy okazji przedstawiania się zaznaczał, że lubi odreagowywać śmiechem i jest raczej typem żartownisia. Jak wyjawił, jego dziwne zachowanie było więc typową dla niego reakcją na stres związany z debiutem w telewizji.

Jasno podkreślił przy tym, że nigdy nie palił oraz nie zażywał innych substancji nielegalnych. Może więc uda mu się jeszcze odzyskać sympatię widzów w następnych odcinkach?

Zobacz post:

Ślub od pierwszego wejrzenia
instagram.com/erdol_trucker_disco

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Premiera przesunięta, produkcja wydała oficjalne oświadczenie
  2. „Dzień Dobry TVN”: Wzburzona Drzyzga zaczęła ostro mówić prosto do kamery. „Przepraszam, ale poniosło mnie”
  3. Na widok Magdy Gessler można było zwariować. Miała na sobie 15 metrów materiału, 8 warstw tiulu i pióra

Źródło: Party

 

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuję się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@lelum.pl