Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > „Ślub od pierwszego wejrzenia”: Kasia zdradziła, jak schudła. Nie wszystkim się spodoba
Martyna Pałka
Martyna Pałka 01.02.2022 23:06

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Kasia zdradziła, jak schudła. Nie wszystkim się spodoba

Instagram/kasia.kasikk

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to reality show, które wciąż cieszy się ogromną sympatią telewidzów. Nawet po zakończeniu danej edycji, fani wciąż sprawdzają, co słychać u ich ulubionych uczestników. Okazało się, że Kasia przeszła ogromną przemianę.

Kasia z szóstej edycji popularnego programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” cieszy się obecnie sporą popularnością i liczbą obserwujących jej profile w mediach społecznościowych. Gwiazda pochwaliła się swoim odmienionym wyglądem i zdradziła sekret swojej sylwetki.

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Kasia przeszła ogromną przemianę

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to kontrowersyjne show, które wciąż nie może narzekać na brak popularności. Fani programu są ciekawi, co słychać u ich ulubionych uczestników po zakończeniu prac na planie reality show. Większość z nich staje się influencerami i z chęcią dzieli się szczegółami swojego życia prywatnego w social mediach.

Jedną z uczestniczek programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, która nie może narzekać na brak zainteresowania ze strony fanów, jest Kasia z szóstej edycji randkowego show. Kobieta przeszła spektakularną metamorfozę, a szczegółami swojej przemiany podzieliła się na swoim profilu na Instagramie.

Podczas udziału w show „Ślub od pierwszego wejrzenia” Kasia dowiedziała się, że choruje na boreliozę. Krótko po zakończeniu programu postanowiła zmienić swoją fryzurę, poprawić nawyki żywieniowe i zacząć ćwiczyć. Za pomocą swojego InstaStory często zdradza szczegóły swojej przemiany i tłumaczy, jak obecnie wygląda jej styl życia.

Okazało się, że Kasia je jedynie dwa posiłki dziennie. Co więcej, uczestniczka show „Ślub od pierwszego wejrzenia” zrezygnowała z niektórych produktów spożywczych, jak na przykład słodyczy, mięsa czy produktów zbożowych. Kobieta przestała też spożywać alkohol i zaczęła ćwiczyć pilates.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Katarzyna Z (@kasia.kasikk)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Alicja Resich-Modlińska świętuje dziś 67. urodziny. Dawniej była gwiazdą TVP
  2. Fani wściekli po tym, co zrobił Paszt w półfinale „The Voice Senior”. „Cała Polska to ogląda i się dziwi”
  3. Najwięksi fani TVP porażeni po sobotnim wieczorze. Nie mogli uwierzyć w to, co pokazała stacja