Ślub od pierwszego wejrzenia to program wzbudzający w telewidzach wiele emocji. Zawarte w nim związki zazwyczaj rozpadały się zaraz po emisji odcinka, a pary rozstawały się w niezbyt dobrych relacjach. Ogromnym zaskoczeniem jest więc dla wszystkich trwający od roku związek Pauliny i Krzysztofa.

Chyba nikt z oglądających program „Ślub od pierwszego wejrzenia” nie zakładał, że związek Pauliny i Krzysztofa przetrwa. Między parą toczyły się spory i o mały włos nie zrezygnowali z kręcenia dalszych odcinków ze swoim udziałem. Chociaż eksperci nie dawali im żadnych szans na stworzenie szczęśliwego związku, Ci postanowili zrobić wszystkim na przekór i udowodnili, że potrafią być ze sobą szczęśliwi.

Pierwsza rocznica ślubu

Krzysztof i Paulina to świetny przykład tego, że jeżeli damy od siebie więcej i popracujemy nad wadami, to możemy zbudować trwały i dający radość związek. Para dość długo starała się o dobre relacje i nie raz polały się łzy. Pomimo rozstania, każde z nich postanowiło dokonać rachunku sumienia, co zaowocowało powrotem i utwierdziło tylko małżeństwo w tym, że warto dać sobie kolejną szansę. Para poświęciła dużo czasu, by ich relacja była właściwa. Przestali koncentrować się tylko na swoich wadach i zaczęli się wzajemnie doceniać. Wyszło znakomicie!

Dziś od ślubu mija rok, a para wiedzie szczęśliwe i pełne miłości życie. Zakochani dodali piękne zdjęcie, z okazji pierwszej rocznicy telewizyjnego ślubu, na którym widać uśmiechnięte twarze małżonków. Nie pozostaje nic innego jak życzyć parze szczęśliwego wspólnego życia!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Honorata Skarbek chodzi na czworaka na parkingu. „Ewidentnie się naćpała” [WIDEO]
  2. Daniel Magical aresztowany podczas streamu na żywo! Policja wyważyła drzwi
  3. Nie żyje słynny polski piosenkarz! Popełnił samobójstwo

Źródło: lalapalmala.pl

Poprzedni artykułTeresa Lipowska odchodzi z „M jak Miłość”? Jest komentarz aktorki
Następny artykułŻona Piotra Żyły znów atakuje. Padły mocne słowa
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl