Aneta i Robert z programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” obecnie przeżywają rozłąkę, która codziennie daje się we znaki jednej i drugiej stronie. Swój czas poświęcają obowiązkom, jednak nie mogą przestać o sobie myśleć. Fani trzymają kciuki za przetrwanie ich związku.

Robert obecnie przebywa w Strzelnie, gdzie pracuje i mieszka, natomiast Aneta w Warszawie. Wszystkie wolne chwile starają się spędzać razem, choć mieszkają daleko od siebie.

„Ślub od pierwszego wejrzenia”: Związek Anety i Roberta wystawiony na próbę?

W rozmowie z przedstawicielami programu Aneta przyznała, że odkąd Robert wyjechał z Warszawy, od rana do wieczora jest zajęta. Spędza czas w dwóch pracach oraz treningach, co przekłada się na całkowicie zajęty grafik, a wolnych chwilach stara się odpoczywać.

Z kolei Robert, który od jakiegoś czasu przebywa w Strzelnie, swój czas również poświęca pracy, ale też spotkaniom ze znajomymi. W momencie nagrywania rozmów małżonkowie nie widzieli się od dwóch tygodni, co wpływa na ich tęsknotę. 

Robert przyznaje, że zdążyli się dobrze poznać i przyzwyczaić do siebie. Z punktu widzenia Anety najgorsze są powroty do domu. Kiedy uświadamia sobie, że Roberta nie ma, czuje się źle. Robi jej się smutno, gdyż bardzo nie lubi być samej, jednak przyznaje, że da sobie radę.

Fani programu mocno trzymają za nich kciuki, co przekazali na profilu „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Większość jest pod wrażeniem pary i wierzą, że próba czasu, na którą zostali wystawieni, bez wątpienia zostanie zaliczona, a z czasem znów będą mogli wspólnie spędzać każdy dzień.

Zobacz wideo i zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Biedronka już ogłosiła. Jutro pojawi się ekskluzywny produkt, na który polują miliony
2. Widzowie zastygli w bezruchu. Niebywałe, co w „Pytaniu na śniadanie” zrobiła zwyciężczyni „The Voice”
3. Burza w sieci po tym, co stało się na wizji podczas finału „The Voice of Poland”

Źródło: Ślub od pierwszego wejrzenia

 

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl