Słynna piosenkarka była bita przez swojego partnera. Gwiazda po latach zdecydowała się opowiedzieć o koszmarze, jaki musiała na co dzień przeżywać we własnym domu. Artystka dodaje również, że mężczyzna znęcał się też nad ich córką. W szczerym wywiadzie powiedziała, dlaczego przez wiele lat zdecydowała się ukrywać przemoc, jakiej doświadcza. 

Problem przemocy domowej, w szczególności tej stosowanej wobec kobiet jest coraz częstszy, i tyczy się również gwiazd show-biznesu. Poznaliśmy już wiele historii celebrytów, którzy dopiero po latach zdecydowali się opowiedzieć o piekle, jakie przeżywali w domu u boku swoich najbliższych. Słynna piosenkarka, Jamelia wyznała, że również była ofiarą przemocy domowej, której doświadczyła od ówczesnego partnera. Co więcej, mężczyzna znęcał się także nad ich córką. Mocne wyznanie gwiazdy mrozi krew w żyłach.

Słynna piosenkarka była ofiarą przemocy

Przemoc domowa to problem, z którym niestety musi się mierzyć coraz więcej osób, szczególnie kobiet, które najczęściej padają jej ofiarami. Takie dramatyczne sytuacje zdarzają się także wśród wielkich gwiazd. Kilka lat temu świat obiegły zdjęcia pobitej Rihanny, w polskim show-biznesie głośno o przemocy, jakiej zaznała, mówiła m.in. Katarzyna Figura.

Okazuje się, że z roku na rok coraz więcej gwiazd głośno i otwarcie zaczyna mówić o piekle, jakie musiały przeżywać u boku swoich najbliższych. Słynna piosenkarka Jamelia wyznała, że również była bita przez swojego ówczesnego partnera. Mężczyzna był na tyle brutalny, że nie oszczędzał nawet ich córeczki, która również nie raz padła jego ofiarą. Jamelia w rozmowie z Kaye Adams wyjaśniła, dlaczego przez wiele lat milczała na ten temat. 

– Czułam, że nikt mnie nie zrozumie. Nie chciałam nikomu się zwierzać, bo było to osobiste straszne przeżycie. Bardzo trudno jest mówić o takich rzeczach głośno – wyznała. 

Na szczęście artystce udało się uwolnić z toksycznego związku i ułożyć sobie życie na nowo. 

Kim jest Jamelia?

Jamelia to słynna brytyjska piosenkarka, która zadebiutowała już jako 15-latka, gdy podpisała pierwszy kontrakt płytowy. Mimo że jej początki w biznesie nie były łatwe, to singiel Superstar, jaki wydała w 2003 roku zagwarantował jej miejsca na światowych listach przebojów. Najlepsze lata ma już za sobą, jednak nadal regularnie koncertuje i udziela się w mediach. Jamelia jest aktywna na Instagramie, na którym chętnie pokazuje kulisy swojej pracy, a także zdjęcia ze swoimi córeczkami. Gwiazda sprawia wrażenie szczęśliwej. 

Zobacz zdjęcia:

Słynna piosenkarka
instagram.com/officialjamelia

Słynna piosenkarka wyznała, że była ofiarą przemocy domowej. 

Słynna piosenkarka
instagram.com/officialjamelia

Piosenkarka była bita przez swojego ówczesnego partnera. 

Słynna piosenkarka
instagram.com/officialjamelia

Mężczyzna podnosił rękę również na ich córkę. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Aktor „Na dobre i na złe” stracił pracę przez homofobiczny wpis. Teraz próbuje się wytłumaczyć
  2. Małgorzata Rozenek nadal stara się o dziecko. Gwiazda przyznała się do przykrych skutków ubocznych in-vitro
  3. Roksana Węgiel nie będzie chodzić na randki? Rodzice nastolatki postawili sprawę jasno
  4. 39-letnia Marta Kaczyńska publicznie karmi syna piersią na plaży. Ile lat ma dziecko?
  5. Nie poszła na ślub siostry. Powód powala
Poprzedni artykułTa dziewczyna waży 130 kg, ma przystojnego faceta i życie łóżkowe o jakim marzy wiele z nas
Następny artykułRasy psów, które zmieniły się najbardziej w ciągu ostatnich 100 lat. Różnica jest kolosalna
Redaktor działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwent dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Społecznej Akademii Nauk w Warszawie. Swoją pracę licencjacką napisał o kreowaniu wizerunku Dody, której jest fanem. Nie lubi sportu, nie przepada za siłownią, za to uwielbia podróżować i poznawać wszystko, co nowe.