Śmierć Karela Gotta wstrząsnęła czeskim show-biznesem. Legendarny muzyk zmarł po długiej i ciężkiej chorobie. Był najbardziej znanym i utytułowanym czeskim muzykiem. Na swoim Instagramie Ewa Farna pożegnała swojego idola, a informację o jego śmierci w czeskich mediach potwierdziła jego żona oraz agencja, z którą był związany.

Karel Gott był najbardziej znanym czeskim piosenkarzem. Mimo że niedawno skończył 80 lat, to wciąż był uwielbiany przez publiczność w każdym wieku. W swojej karierze nagrał ponad 180 płyt, a śpiewał m.in w języku czeskim, włoski, niemieckim, angielskim oraz rosyjskim. Muzyk zmarł we wtorek tuż przed północą. Miał 80 lat. 

Karel Gott nie żyje

Karel Gott nie żyje. Najsłynniejszy czeski muzyk zmarł 1 października przed północą. Piosenkarz odszedł w swoim domu, w otoczeniu najbliższych. Jaka jest przyczyna śmierci Karela Gotta? Muzyk przez wiele lat chorował na raka, a na ostatnim etapie swojego życia dopadła go białaczka, która była bezpośrednim powodem jego zgonu. 

śmierć
instgaram.com@karelgott

Ewa Farna żegna Karela Gotta

Śmierć Karela Gotta była wielkim szokiem dla Ewy Farnej, która miała okazję wystąpić u boku legendarnego wokalisty. Piosenkarka zamieściła na swoim Instagramie pożegnalny wpis. 

-To strasznie smutna wiadomość. Wszędzie teraz towarzyszą mi jego piosenki. Dziękuje za rady, zawsze miłe przyjęcie i dużo humoru, podczas gdy ćwiczyliśmy duet na wyprzedanej arenie. Mistrzu! Nigdy nie zapomnę, jakim byłeś wzorem pokory i profesjonalizmu. To był wielki zaszczyt poznać cię i z tobą zaśpiewać. Całej rodzinie Gott chciałabym wyrazić największe wyrazy współczucia, życzyć dużo siły i spokoju w trudnych chwilach.
Z szacunkiem Ewa- napisała piosenkarka.

śmierć
instagram.com@ewa_farna93

Kim był Karel Gott?

Karel Gott był najpopularniejszym czeskim piosenkarzem. Wydał ponad 180 płyt, a sprzedał ich kilka milionów. Był rekordzistą, jako laureat Złotych Słowików, których w swojej karierze zdobył aż 40! Karel Gott otrzymał ponad 50 platynowych, złotych i srebrnych płyt, a jego śmierć jest wielką stratą dla czeskiego rynku muzycznego. Nie wiadomo jeszcze, kiedy odbędzie się pogrzeb Karela Gotta, jednak można przypuszczać, że uroczystości pogrzebowe będą transmitowane w całych Czechach. Muzyk miał 80 lat. 

śmierć
facebook.com@karelgott

ZOBACZ TEŻ:

  1. Lidl naprędce wycofuje produkt. Zagraża życiu klientów
  2. Żona Zbigniewa Wodeckiego zarządza jego majątkiem. Podjęła ważną decyzję
  3. Młoda para pokazała zdjęcie przed i po weselu. Na drugim ciężko ich rozpoznać
  4. Wyszła na spacer z psem. Po powrocie zauważyła, że do psiej sierści ktoś się przyczepił
  5. Nie żyje Jan Kobuszewski
  6. Kiedy ksiądz powiedział Ewelinie, ile żąda za udzielenie ślubu, kobieta zdębiała. Takiej chciwości jeszcze nie widziała w swoim życiu