Śmierć znanego rapera wstrząsnęła zarówno fanami, jak i rodziną. Pogrążony w żałobie ojciec oddaje cześć zmarłemu synowi, wyrażając jednocześnie swoje cierpienie. To właśnie on znalazł nieprzytomnego syna w ich domu. Odpowiednie służby zajmują się obecnie ustaleniem przyczyn śmierci chłopaka. 

Przedstawiciel rodziny prosi o uszanowanie ich prywatności w tych ciężkich dniach. Nic nie zapowiadało, że artysta odejdzie w wieku zaledwie 21 lat. Jego śmierć wciąż jest nierozwiązaną tajemnicą, jako że chłopak nie cierpiał na żadną przewlekłą chorobę. 

Jego śmierć wstrząsnęła wszytskimi

Truett Foster McKeehan, syn chrześcijańskiego raper TobyMaca, odszedł niespodziewanie w swoim domu w Tennessee w wieku 21 lat. Według magazynu People nieznane są jeszcze szczegółów jego śmierci. Śmierć nastąpiła w nocy na przełomie wtorku i środy, jak podał przedstawiciel rodziny Entertainment Tonight. 

śmierć
instagram.com/tobymac

Chłopak szedł w ślady ojca, kontynuując swoją karierę muzyczną.

Karetka została wezwana do jego domu z powodu zatrzymania akcji serca. Chłopak dotarł do domu później niż reszta rodziny, jako że podróżował z Kanady. Rodzina prosi o to, by uszanować jej prywatność i dać czas na przeżycie żałoby w spokoju. 

Ojciec podzielił się poruszającym wyznaniem

Ojciec aspirującego rapera podzielił się wzruszającym wyznaniem na temat swojego syna.

Jeśli go poznałeś, zapamiętałeś go. Jego uśmiech, jego śmiech zawsze dodawały otuchy, nawet kiedy on nie odzywał się ani słowem. Miał osobowość, której nie da się okiełznać i równie ambitne marzenia. Nie znosił być ograniczany.

Ojciec zmarłego artysty mówił również o muzyce syna. Chłopak dopiero zaczynał swoją karierę muzyczną, idąc w ślady ojca. Śmierć ukochanego dziecka wstrząsnęła nim, to oczywiste, jednak jego muzyka, przy której również mu pomagał, pozostanie dla niego sposobem na czucie obecności zmarłego syna. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

śmierć
instagram.com/tobymac

Rodzina pogrążona jest w żałobie. 

śmierć
instagram.com/tobymac

Chłopak odszedł w wieku 21 lat. Nieznane są przyczyny śmierci.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ogromne zmiany w umowach na zlecenie. Dostaniesz mniej pieniędzy
  2. Michał Szpak wyrzucił swoją przyjaciółkę z „The Voice”. W odpowiedzi pokazała jego intymne zdjęcia
  3. Prawdziwe oblicze macierzyństwa. Olga Kalicka pokazała, jak zasnęła przy karmieniu synka
  4. Znana piosenkarka rozstała się z mężem po 11 latach. Opublikowała bardzo intymny wpis
  5. Agnieszka Woźniak-Starak na grobie swojego męża, rozdzierające sceny. Potrzebny był helikopter, serce się łamie
  6. Tysiące Polaków używają popularnego szamponu. Nikt nie wie, że producent ukrywa straszną prawdę

źródła: people.com

Poprzedni artykułPrawdziwe oblicze macierzyństwa. Olga Kalicka pokazała, jak zasnęła przy karmieniu synka
Następny artykułKot za żadne skarby nie chce wyjść z posłania buldoga. Bezsilność psa jest rozbrajająca
Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego