Śmierć znanej osoby zawsze wywołuje szum medialny, a przy tym wielki szok na twarzy fanów. Niedawno media poinformowały, że tragicznie zginęła znana Polka. Policja poinformowała o przebiegu śledztwa w sprawie tragedii. Są kolejni zatrzymani. Wiadomości, jakie dopływają w tej sprawie, są naprawdę wstrząsające. Ciężko sobie wyobrazić podobną sytuację. 

Śmierć polskiej dziennikarki odbiła się ogromnym echem. Kobieta zginęła w tragicznych okolicznościach. Teraz policja wyjawiła nowe fakty w sprawie. Zatrzymano kolejne osoby. Postawiono poważne zarzuty. 

Tragiczna śmierć dziennikarki 

3 sierpnia zmarła znana Polka, dziennikarka Anna Karbowniczak i jedna z pracownic Głosu. Tragiczna śmierć Kobiety, która została potrącona przez samochód podczas przejażdżki rowerowej w miejscowości Brzekiniec w województwie wielkopolskim, odbiła się szerokim echem. Niestety zmarła na miejscu, a sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Nikt nie udzielił pomocy dziennikarce, a w momencie zdarzenia wokół nie było żadnych świadków. Według relacji policji, około godziny 14 w dniu zdarzenia, na numer alarmowy 112 zatelefonowała pewna kobieta, która poinformowała o leżącej na poboczu rowerzystce. Niedługo później służby ratownicze zjawiły się na miejscu. Niestety było już za późno.

  1. Uwaga: Już dziś od godziny 8.00 wchodzi w życie wielka zmiana. Wielu Polaków będzie załamanych
  2. Niewielu wie, co Paweł Królikowski jako ostatnie powiedział w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. Już wtedy czuł niepokój?

Policja ujawniła nowe fakty w sprawie śledztwa

Policja potwierdziła, że zarzuty w sprawie tragicznego wypadku usłyszało już pięć osób. Wśród oskarżonych znalazł się także kierowca pojazdu Maciej N. Mężczyźnie grozi 12 lat pozbawienia wolności

– Podczas przesłuchania twierdził, że uciekł, bo nie miał przy sobie prawa jazdy. Umniejsza swoją winę, ale więcej nie mogę w tej chwili powiedzieć. Każdy z uczestników zdarzenia przedstawia inne wersje, które musimy zweryfikować – mówił w rozmowie z Głosem Wielkopolski prokurator.

Dodatkowo w kręgu oskarżonych znaleźli się pasażerowie auta 21-letnia Oliwia P. oraz 22-letni Michał C. Oboje usłyszeli zarzut w sprawie nieudzielenia pomocy, zacierania śladów oraz ucieczki z miejsca zdarzenia. Dwa dni po zdarzeniu zgłosili się na pobliski komisariat policji. Obojgu grozi 5 lat pozbawienia wolności. Wśród podejrzanych znalazł się jeszcze Krystian N. brat kierowcy auta. Mężczyzna pomagał w ukryciu pojazdu.

Śmierć dziennikarki poruszyła serca wielu ludzi.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Nie żyje Anna Karbowniczak, dziennikarka Głosu Wielkopolski. Miała 35 lat.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Magda Narożna pokazała zdjęcie z wakacji. Wszyscy patrzą tylko na jej biust, przesadziła?
  2. Przyszedł pod szkołę i wyciągnął broń. Uczeń w krytycznym stanie. Tragiczne wieści z zagranicy
  3. Kiedyś kobiety piszczały na jego widok. Co się stało z Gabrielem Fleszarem? Aż ciężko uwierzyć, co teraz robi
  4. Zagadka: która z kobiet jest matką chłopca? Aż 70% pytanych odpowiada źle
  5. Pan młody odkrył zdradę żony. Na własnym weselu puścił nagranie z ukrytej kamery
  6. Ekspresowe i proste w wykonaniu lekkie ciasto dla zabieganych. Nie żartujemy, zrobisz je w 5 minut

Źródło: gloswielkopolski.pl

Poprzedni artykułWielka wpadka TVP. Widzowie nie wierzyli w słowa dziennikarki, porażka?
Następny artykułTrwa ogromna akcja na południu Polski. Zablokowany ruch, mnóstwo policji, wszystko przeszukują
Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl