Śmierć 23-letniej gwiazdy to ogromny cios dla jej fanów. Ciało zostało odnalezione w domu młodej kobiety. Niestety, smutne wieści zostały już oficjalnie potwierdzone. Okoliczności tragedii są podejrzane, sprawą zajmują się śledczy. Wszystko będzie jasne po przeprowadzeniu badań, ale są pewne przypuszczenia.

O dramacie poinformowały amerykańskie media, a śmierć 23-latki została już potwierdzona przez stację MTV. Policja chce uniknąć spekulacji i do oficjalnej informacji podaje tylko tyle, że zlecono badania toksykologiczne.

Śmierć 23-letniej gwiazdy

Nie żyje Alexis Eddy, uwielbiana przez widzów gwiazda. 23-latka zmarła w czwartek, 9 stycznia 2020 roku. Ciało kobiety zostało znalezione w jej domu, w stanie Wirginia w USA. Według TMZ przyczyną śmierci miało być zatrzymanie krążenia, a śledczy najprawdopodobniej wykluczają zarówno uczestnictwo osób trzecich, jak i używki.

Wykluczenie szkodliwych substancji to ważna informacja, ze względu na przeszłość Alexis Eddy. Młoda kobieta w przeszłości wielokrotnie mówiła o swoim uzależnieniu, jakiś czas temu miała zerwać z nałogiem. Mimo wszystko zlecono wykonanie badań toksykologicznych.

Kim była Alexis Eddy?

Alexis Eddy była uczestniczką show MTV Dopasowani. W jednym z odcinków programu przyznała, że jej kuzyn został skazany za morderstwo. 23-latka nie ukrywała, że miała problemy z niedozwolonymi substancjami, walczyła jednak z nałogiem. We wrześniu 2019 roku informowała, że zarówno ona, jak i jej ojciec, nie zażywają niczego, co mogłoby szkodzić ich zdrowiu.

Ciało Alexis najprawdopodobniej zostało odnalezione przez członków rodziny. Jeden z nich miał zeznać, że kiedy wieczorem wróciła do domu, wyglądała i zachowywała się normalnie. Smutne wieści potwierdził rzecznik stacji MTV.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

śmierć
twitter.com/lexoquence

Kobieta pokazała, jak kiedyś wyglądała ona i jej ojciec.

śmierć
twitter.com/lexoquence

Przyczyny śmierci Alexis Eddy nie są znane.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. Był pewien, że cała jego rodzina zginęła w czasie wojny. W wieku 102 lat odnalazł bratanka
  4. Meghan Markle zarobi miliony na odejściu z Rodziny Królewskiej. To będą łatwe pieniądze, zaskoczeni?
  5. Córka wróciła z czymś dziwnym we włosach. Gdy matka odgarnęła jej pasma, aż odskoczyła z obrzydzenia
  6. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?

Wydawca i kierownik treści kobiecych. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość: marta.kulik@iberion.pl