Śmierć 23-letniej gwiazdy to ogromny cios dla jej fanów. Ciało zostało odnalezione w domu młodej kobiety. Niestety, smutne wieści zostały już oficjalnie potwierdzone. Okoliczności tragedii są podejrzane, sprawą zajmują się śledczy. Wszystko będzie jasne po przeprowadzeniu badań, ale są pewne przypuszczenia.

O dramacie poinformowały amerykańskie media, a śmierć 23-latki została już potwierdzona przez stację MTV. Policja chce uniknąć spekulacji i do oficjalnej informacji podaje tylko tyle, że zlecono badania toksykologiczne. 

Śmierć 23-letniej gwiazdy

Nie żyje Alexis Eddy, uwielbiana przez widzów gwiazda. 23-latka zmarła w czwartek, 9 stycznia 2020 roku. Ciało kobiety zostało znalezione w jej domu, w stanie Wirginia w USA. Według TMZ przyczyną śmierci miało być zatrzymanie krążenia, a śledczy najprawdopodobniej wykluczają zarówno uczestnictwo osób trzecich, jak i używki.

Wykluczenie szkodliwych substancji to ważna informacja, ze względu na przeszłość Alexis Eddy. Młoda kobieta w przeszłości wielokrotnie mówiła o swoim uzależnieniu, jakiś czas temu miała zerwać z nałogiem. Mimo wszystko zlecono wykonanie badań toksykologicznych.

Kim była Alexis Eddy?

Alexis Eddy była uczestniczką show MTV Dopasowani. W jednym z odcinków programu przyznała, że jej kuzyn został skazany za morderstwo. 23-latka nie ukrywała, że miała problemy z niedozwolonymi substancjami, walczyła jednak z nałogiem. We wrześniu 2019 roku informowała, że zarówno ona, jak i jej ojciec, nie zażywają niczego, co mogłoby szkodzić ich zdrowiu.

Ciało Alexis najprawdopodobniej zostało odnalezione przez członków rodziny. Jeden z nich miał zeznać, że kiedy wieczorem wróciła do domu, wyglądała i zachowywała się normalnie. Smutne wieści potwierdził rzecznik stacji MTV.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

śmierć
twitter.com/lexoquence

Kobieta pokazała, jak kiedyś wyglądała ona i jej ojciec.

śmierć
twitter.com/lexoquence

Przyczyny śmierci Alexis Eddy nie są znane.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Napój oczyszczający tętnice. Wystarczy pić dwa razy dziennie
  2. Biedronka, Lidl i Auchan może czekać kryzys. Będzie jeszcze gorzej
  3. Był pewien, że cała jego rodzina zginęła w czasie wojny. W wieku 102 lat odnalazł bratanka
  4. Meghan Markle zarobi miliony na odejściu z Rodziny Królewskiej. To będą łatwe pieniądze, zaskoczeni?
  5. Córka wróciła z czymś dziwnym we włosach. Gdy matka odgarnęła jej pasma, aż odskoczyła z obrzydzenia
  6. Niepokojące doniesienia mediów. Stan Dody jest coraz gorszy, trafi do szpitala?
Poprzedni artykułJak zrobić domową pastę do zębów? Przepis na zdrową pastę do zębów bez chemii
Następny artykułOsoby spod tych 4 znaków zodiaku mają największe ego. To urodzeni narcyzi
Redaktor prowadząca w Lelum.pl Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Interesuje się polityką, kreowaniem wizerunku i show-biznesem. Fanka kina noir i kryminałów. W wolnych chwilach odwiedza warszawskie teatry.