Śmierć legendarnego sportowca wstrząsnęła całym klubem oraz wiernymi kibicami. Mężczyzna odszedł w wieku 52 lat. Przyczyny jego śmierci nie są na tę chwilę znane. Nieoficjalne doniesienia wskazują, że był to wylew.

Ta przykra wiadomość do mediów dotarła w niedzielny wieczór. W żałobie pogrążyła się nie tylko rodzina sportowca, ale również przyjaciele i podopieczni Fogo Unia Leszno oraz wszyscy fani. Działacze klubu, z którym związany był mężczyzna, potwierdzili smutne doniesienia.

Śmierć legendy sportu

Nie żyje Tomasz Skrzypek, trener przygotowania fizycznego w klubie żużlowym Fogo Unia Leszno oraz były zawodnik i instruktor kickboxingu. Mężczyzna miał zaledwie 52 lata.

Śmierć
Instagram.com @tomasz_skrzypek

Śmierć Tomasza Skrzypka wstrząsnęła światem polskiego sportu.

Kiedy szokująca informacja obiegła media, nikt nie mógł w to uwierzyć. Mężczyzna jeszcze 12 października obecny był na gali MMA FEN-26. Tomasz Skrzypek znaleziony został we własnym mieszkaniu około godziny 16.30. Przykrą wiadomość niemalże natychmiast potwierdzili działacze leszczyńskiego klubu, z którymi współpracował nie tylko w trakcie sezonu, ale również w okresie zimowym, gdzie prowadzone były zajęcia na sali treningowej.

Przyczyny śmieci na ten moment nie są znane

Jak donosi Przegląd Sportowy do zgonu prawdopodobnie doszło z powodu wylewu. Mężczyzna nie bez przyczyny uznawany jest za polską ikonę sportu. Był on też trenerem kadry narodowej w formule K-1 oraz prężnym działaczem we wrocławskim klubie Fighter Wrocław, którego był założycielem.

W żałobie pogrążyła się nie tylko rodzina tragicznie zmarłego mężczyzny, ale również klub i kibice Fogo Unii.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Śmierć
Instagram.com @tomasz_skrzypek

Mężczyzna odszedł w wieku 52 lat.

Śmierć
Instagram.com @tomasz_skrzypek

Przyczyny śmierci na ten moment są nieznane.

ZOBACZ TEŻ:

  1. W bankomacie znalazł małą FORTUNĘ. Jego zachowanie wywołuje podziw
  2. Kot uderzył łapką bawiące się z nim dziecko. Maluch zareagował błyskawicznie
  3. Żona zainstalowała kamery w całym domu. Nagranie z kuchni wystarczyło, by wyniosła się z domu
  4. Ukryta kamera nagrała, co robi listonosz z psami, gdy nikt nie patrzy. Właściciel nic o tym nie wiedział
  5. Wielka miłość Foremniak nie żyje. Wspomnienia gwiazdy wróciły przez syna Darii Trafankowskiej, którą też zabrała nagła śmierć
  6. To miał być ślub jak z marzeń, ale fatalna pomyłka księdza wszystko zrujnowała. Teraz rozpaczliwie próbują wszystko odkręcić

Redaktor działu Lifestyle w Lelum.pl. Ukończyła Dziennikarstwo na lubelskim UMCESie. Pisanie tekstów było jej pasją, odkąd pamięta. To właśnie w tej dziedzinie chciałaby być perfekcjonistką. Miłośniczka zumby, klimatów latino i włoskiego jedzenia. Nienawidzi nudy i monotonii. Optymistka, dla której każdy kolejny dzień to nowa przygoda.