Jakiś czas temu świat obiegła bardzo smutna informacja. Nie żyje Emily Mitchell, 36-letnia amerykańska influencerka i autorka bloga o nazwie The Hidden Way. Kobieta zmarła trzy dni przed Bożym Narodzeniem. Śmierć została wywołana przez poważną chorobę. Warto dodać, że 36-latka była w ciąży ze swoim piątym dzieckiem.

Śmierć Emily Mitchell wywołała prawdziwy szok pośród społeczności obserwującej influencerkę na Instagramie. Początkowo przyczyna jej śmierci nie była znana, jednak po jakimś czasie świat dowiedział się prawdy.

Śmierć Emily Mitchell

Emily Mitchell spodziewała się 5. dziecka. W momencie śmierci była w 16. tygodniu ciąży. Na świat miał przyjść jej synek Joey, którego poród zaplanowany był poprzez cesarskie cięcie. Jej śmierć była prawdziwym szokiem, ponieważ nikt nie spodziewał się podobnego przebiegu sytuacji.

Gwiazda pozostawiła swojego męża Josepha, oraz osierociła czwórkę dzieci: Finn, Islę, Edena i Lunę. Każde z nich miało przyjść na świat za pomocą cesarskiego cięcia. Po upływie kilku dni jej małżonek za pośrednictwem portalu GoFundMe postanowił zdradzić, co było przyczyną śmierci influencerki.

Okazuje się, że zgon spowodowała zatorowość płucna, która jest jedną z głównych przyczyn śmierci związanych z ciążą w krajach rozwiniętych. Przejawia się poprzez kaszel, wilgotną skórę, nadmierne pocenie, nagłą duszność i przyspieszone bicie serca.

Dzieci i ja jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną miłość i wsparcie po nagłej śmierci naszej ukochanej Emily i małego Joeya – napisał małżonek influencerki na portalu GoFundMe.

Kim była Emily Mitchell?

Emily Mitchell była amerykańską influencerką, która swoją działalność prowadziła głównie za pośrednictwem Instagrama. Zebrała na nim ponad 183 tys. obserwujących. Wiadomość o jej śmierci została podana na stronie internetowej, którą prowadziła rodzina.

W oficjalnym oświadczeniu można było przeczytać, że kobieta zmarła nagle. Stało się to podczas porannego śniadania. Jedząc tosty i popijając kawę, przestała reagować. Jej mąż Joseph wraz z dziećmi i zawezwanym personelem medycznym bezzwłocznie postanowili udzielić jej pomocy. Z podobnych przyczyn zmarła także aktorka Tanya Roberts, o czym pisaliśmy >tutaj<.

Emily Mitchell działała na Instagramie pod nazwą swojego bloga The Hidden Way, gdzie głównie dzieliła się urokami rodzicielstwa, a także przekazywała swoje doświadczenia zawodowe. W publikowanych zdjęciach można było dostrzec wielką radość z nadchodzących wielkimi krokami narodzin małego Joeya.

Influencerka informowała na swojej stronie internetowej m.in. o tym, w jaki sposób kultywować fantastyczne dzieciństwo, a także jak oszczędzać zdrowie psychiczne. Jednak to nie wszystko. Dzięki niebanalnemu doświadczeniu, jako matka czwórki dzieci dawała rady matkom, jak zająć swoje dziecko w domu, oraz jak pożytecznie powinny spędzać czas, czerpiąc przy tym wielką radość.

Zobacz zdjęcia:

śmierć
fot. instagram.com/the.hidden.way

Zmarła influencerka Emily Mitchell. Była w 16. tygodniu ciąży ze swoim 5. dzieckiem.

Śmierć
fot. instagram.com/the.hidden.way

Przyczyną śmierci influencerki była zatorowość płucna.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: kozaczek.pl

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl