Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka poruszyła całą Polską. Dzisiaj rano potwierdzone zostały najgorsze przypuszczenia – na portalach społecznościowych mnożą się wyrazy współczucia, a gwiazdy i przyjaciele tragicznie zmarłego producenta filmowego wspominają go w budzących emocje słowach. Cała Polska wstrząśnięta jest tragedią.

Piotr Woźniak-Starak był poszukiwany przez 4 dni. Śmierć producenta została potwierdzona dopiero dzisiaj rano. Wiadomość wstrząsnęła krajem. Gwiazdy, które przyjaźniły się z biznesmenem i jego żoną, Agnieszką Woźniak-Starak starają się okazać rodzinie jak najwięcej wsparcia i współczucia.

Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Informację o odnalezieniu ciała milionera podał polityk Jarosław Zieliński, za co został mocno skrytykowany, ponieważ według opinii, taką wiadomością powinna podzielić się rodzina, gdy uzna to za słuszne.

Śmierć męża Agnieszki Woźniak-Starak jest bardzo przykrą informacją, ponieważ wszyscy do ostatniej chwili mieliśmy nadzieję, że sprawa rozwiąże się inaczej. Po czterodniowych poszukiwaniach ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione na dnie jeziora Kisajno przez Grupę Specjalną Płetwonurków RP.

Co się stało z Piotrem Woźniakiem-Starakiem?

W niedzielę 18 sierpnia żeglarze zawiadomili policję o zakłócaniu ciszy nocnej ok 3.30 rano. Straże przyjechały na miejsce dopiero godzinę później, okazało się, że porządek zakłócała motorówka, na której nikogo nie było.

Motorówka należała do Piotra Woźniaka-Staraka. Razem z nim płynęła wtedy 27-letnia kobieta, która również wypadła za burtę, ale dopłynęła do brzegu. Niestety, polskiemu producentowi filmowemu to się nie udało.

Śmierć przyszła zbyt szybko. Gwiazdy żegnają Piotra Woźniaka-Staraka

Z rodziną tragicznie zmarłego biznesmena łączą się w bólu polskie gwiazdy i przyjaciele. Na swoich profilach w mediach społecznościowych zamieścili kondolencje i wzruszające wspomnienia między innymi Borys Szyc, Dorota Gardias, Joanna Przetakiewicz czy Leszek Stanek.

Gwiazdy żegnają Piotra Woźniaka-Staraka:

śmierć
facebook.com/WatchoutStudio

O śmierci Piotra Woźniaka-Staraka poinformowało również studio Watchout, którego był założycielem.

śmierć
instagram.com/ilona_ostrowska_official

Jedno słowo w tym wypadku wystarczyło. Wzruszające i wymowne „żegnaj” Joanny Ostrowskiej.

śmierć
instagram.com/ilona_ostrowska_official

Ilona Ostrowska zamieściła na swoim profilu zdjęcie upamiętniające przyjaciela.

śmierć
instagram.com/joannaprzetakiewicz

Joanna Przetakiewicz na swoim Instagramie zamieściła naprawdę wzruszający post. Śmierć producenta dla wszystkich jest wielkim zaskoczeniem.

śmierć
facebook.com/malgorzataohme

Małgorzata Ohme z kondolencjami dla żony Piotra Woźniaka-Staraka.

śmierć
instagram.com/borys.szyc

Śmierć polskiego producenta filmowego dla wszystkich była zaskoczeniem. Borys Szyc, przyjaciel Piotra Woźniaka-Staraka, w kilku słowach pożegnał się z biznesmenem nazywając go bratem.

śmierć
instagram.com/borys.szyc

Wzruszający komentarz Borysa Szyca pojawił się pod tym zdjęciem.

śmierć
instagram.com/leszek_stanek

Leszek Stanek zablokował możliwość komentowania zdjęcia.

śmierć
instagram.com/dorotagardias

Dorota Gardias kilka lat temu poznała Piotra na Mazurach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Ile zarobili producenci serialu „Ucho Prezesa”? Wcale nie tak dużo
  2. Rozstanie z Alicją Bachledą-Curuś było dla Woźniaka-Staraka traumą, łączyła ich wielka miłość. Dziś wiadomo, dlaczego się skończyła
  3. Największy gwiazdor ”M jak miłość” rozstał się z narzeczoną? Fani są zaniepokojeni
  4. ”The Voice of Poland” ma nowych prowadzących. TVP zaskoczyło swoją decyzją, to będzie ich wspólny debiut
  5. Piękna gwiazda zaręczyła się! Blond piękność właśnie złamała serce wielu mężczyzn
  6. Fatalne doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Konieczna była pomoc specjalisty
  7. Do szamponu dodała trochę sody oczyszczonej. Nie mogła uwierzyć w to, co zobaczyła, gdy spojrzała w lustro

źródło: jastrzabpost.pl, plejada.pl

Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Studentka polonistyki marząca o dostaniu się na filmówkę. Matka chomika imieniem Racuch i 13 roślin. W wolnych chwilach lubi jeść makaron oglądając chińskie bajki. Zafascynowana kinem japońskim i start-upami. W przyszłości chciałaby zbawić świat, ewentualnie stworzyć film, który zapamiętacie do końca życia. Do Lelum trafiła z pasji i potrzeby pisania.