Śmierć aktora Star Treka zasmuciła fanów produkcji na całym świecie. Gwiazdor uwielbiany przez widzów zmarł nagle 21 września 2019 roku, miał tylko 50 lat. O tragedii poinformowała jego żona.

Niespodziewana śmierć Arona Eisenberga była ciosem dla jego fanów. Mężczyzna był aktorem znanym najbardziej z serialu Star Trek: Stacja kosmiczna. Widzowie mieli nadzieję, że kiedyś jeszcze zobaczą go w podobnej roli.

Aron Eisenberg nie żyje. Śmierć aktora to cios dla fanów

O śmierci 50-letniego aktora poinformowała jego żona, Malíssa Longo. Kobieta nie podała przyczyny śmierci, jednak nie było tajemnicą, że Aron Eisenberg od dziecka zmagał się z problemami zdrowotnymi. Urodził się z jedną działającą nerką, a w wieku kilkunastu lat przeszedł transplantację. Cztery lata temu przeszedł kolejny przeszczep.

– Nie będzie drugiego takiego człowieka jak Aaron. Piękno, które posiadał i spuścizna, którą po sobie pozostawił, są trudne do opisania. Kocham go mocno i będę za nim tęsknić po wsze czasy. W tej chwili nie wiem, jak bez niego żyć — pisała żona aktora na Facebooku.

śmierć
facebook.com/malissa.longo

Kobieta zamieściła kilka zdjęć z aktorem i zdradziła, że 28 grudnia 2018 roku para w tajemnicy wzięła ślub. Planowali wyprawienie hucznego wesela, na które odkładali pieniądze. Niestety, nie zdążyli zorganizować uroczystości. Data pogrzebu aktora nie została podana.

Gdzie grał Aron Eisenberg?

Aron Eisenberg grał w serialu Star Trek: Stacja kosmiczna, to dzięki tej roli zyskał sympatię widzów na całym świecie. Kogo grał w Star Treku? Aktor przez sześć lat wcielał się w rolę Noga, młodszego porucznika z rasy Ferengi. W latach 1993-1999 wystąpił w 40 odcinkach.

śmierć
en.wikipedia.org

Aron Eisenberg grał też w innych produkcjach pojawiających się na małym ekranie, takich jak Opowieści z kryptyStar Trek: Voyager, Szpital miejski czy Cudowne lata. Wystąpił w filmach pełnometrażowych takich jak Dom 3, Władca lalek 3: Zemsta Toulona, fanowskiej produkcji Star Trek: Renegades oraz Walk to Vegas, gdzie zagrał ostatni raz. Pojawiał się też w teatrze. Mężczyzna zajmował się także fotografią, prowadził własną galerię.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Krakowska kuria zwolniła trzy kobiety. Powód zszokował opinię publiczną
  2. Agata Duda w niecodziennej stylizacji. Nawet w lesie wygląda jak księżna Diana
  3. Marta Wierzbicka pokazała się z chłopakiem. Gwiazda pochwaliła się nową miłością
  4. Magdalena Frąckowiak przeszła operację. Gwiazda: „Chorowałam od roku. Powoli umierałam od środka”
  5. 72-latka wzięła ślub z 27-latkiem. Teraz ma gigantyczny problem, którego nie da się rozwiązać
  6. Nagłe dźwięki z głębi kościoła przerwały ślub. Narzeczony stał jak wryty, panna młoda momentalnie odwróciła się od ołtarza

Źródło: antyradio.pl

Poprzedni artykułW bajce dla dzieci pokazano gejowski ślub. Część rodziców jest oburzona, domagają się wycofania odcinka
Następny artykułMieszkańcy wioski podpalili słonia i słoniątko. Zdjęcia poruszyły cały świat
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.