Śmierć tak młodej osoby to zawsze niewyobrażalna tragedia. Wszyscy czujemy przecież, że nie był to jeszcze jej czas, że mogłaby w życiu zrobić jeszcze tak wiele. Odejście tej zaledwie 28-letniej, niezwykle utalentowanej artystki to tragedia nie tylko dla rodziny i najbliższych, ale i fanów na całym świecie.

Przyczyna śmierci gwiazdy k-popu nie są nam jeszcze znane, obecnie trwa śledztwo w sprawie tego, co dokładnie się wydarzyło. Goo Hara została znaleziona martwa w swoim domu w Korei Południowe, dokładnych okoliczności nie znamy. Pojawiają się spekulacje, że artystka popełniła samobójstwo.

Jej śmierć to ogromna tragedia

Już kilka miesięcy temu, 28-letnia piosenkarka usiłowała popełnić samobójstwo, jak informuje TMZ. Kobieta miała być z tego powodu poddana leczeniu psychiatrycznemu. Wiele osób uważa, że jej śmierć jest wynikiem kolejnej, tym razem udanej, próby odebrania sobie życia. Za dowód, że rzeczywiście tak jest, część podaje post, jaki przed śmiercią dodała na Instagrama. Na zdjęciu leży w łóżku, owinięta kołdrą a podpis to tylko jedno słowo — dobranoc.

śmierć
instagram.com/koohara__

To jej ostatnia aktywność w mediach.

Poprzednia próba samobójcza Goo Hary miała miejsce po tym, jak kobieta była szantażowana przez byłego partnera. Mężczyzna groził, że ujawni film erotyczny z jej udziałem. Nie tylko byłaby to sytuacja traumatyczna dla każdego, ale trzeba też pamiętać, że społeczeństwo koreańskie jest bardzo konserwatywne i mogłoby ją to kosztować karierę.

Goo Hara — kto to?

Goo Hara, lepiej znana pod pseudonimem scenicznym jako Hara, była koreańską piosenkarką i aktorką, od 2008 roku członkinią k-popowego zespołu Kara. W 2015 roku zadebiutowała z albumem solowym. Kobietę znaleziono martwą w jej domu 24 listopada, odeszła w wieku zaledwie 28 lat.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

śmierć
instagram.com/koohara__

Kobietę znaleziono martwą w jej domu.

śmierć
instagram.com/koohara__

Policja prowadzi dochodzenie.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Biedronka rusza ze sprzedażą innowacyjnej technologii. Wielu stałych klientów może się zdziwić
  2. Roksana Węgiel komentuje wybór reprezentantki Eurowizji. Kim jest Viki Gabor?
  3. Viki Gabor wygrała Eurowizję Junior 2019! Polska drugi raz z rzędu zajęła pierwsze miejsce
  4. Ewa Szykulska w młodości zachwycała. Urody mogłaby jej pozazdrościć niejedna gwiazda Hollywood
  5. Zdjęcie jest przerażające. Fani zobaczyli na nim Patrycję Markowską i pobledli
  6. Informacja gdzie mieszka Kasia Figura zdumiała wszystkich. Ale bardziej powala jak mieszkała Kalina Jędrusik

źródła: wprost.pl

Redaktorka działu lifestyle w lelum.pl Studentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim na specjalizacji medialnej. Interesuje się literaturą romantyzmu. Pisanie zawsze było jej pasją, którą rozwijała już od dzieciństwa. Dziennikarstwo jest karierą bliską jej sercu, chociaż nie wybrała tego kierunku studiów, by pracować nie tylko nad swoim warsztatem pisarskim, ale i pogłębiać miłość do Juliusza Słowackiego