To już pewne – Ilona Ostrowska odchodzi z Na dobre i na złe, a jej postać zginie w dramatycznych okolicznościach. Córka i profesor Falkowicz będą musieli poradzić sobie z bolesną stratą.

To ogromny cios dla widzów Na dobre i na złe. Ilona Ostrowska grała w serialu od dawna i wiele razy nieźle namieszała. To właśnie jej udało się skraść serce surowego i oziębłego Falkowicza. Teraz lekarz popadnie w rozpacz.

Na dobre i na złe: Ilona Ostrowska odchodzi z serialu

Postać grana przez Ostrowską osieroci też maleńkiego synka. Falkowicz zamknie się w domu, nie wpuści nawet ojca Matyldy. Z tego powodu Michał uzna, że córka powinna zamieszkać właśnie z nim. Czy to dobry pomysł? Hania Sikorka (Marta Żmuda Trzebiatowska) ma inne zdanie.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Świadkami tej tragedii widzowie będą już za tydzień. Wybuch gazu w szpitalu doprowadzi do ogromnego cierpienia. Nie jest jeszcze wiadomo, co stanie się z Blanką i Krzysztofem Radwanem, którzy zostaną uwięzieni w windzie.

Twórcy serialu już teraz udostępnili wideo, na którym widać, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku. Komentarze widzów są przykre:

Kolejny odcinek, w którym będę płakać.

– Szkoda mi tego naszego Falko… To szczęście tak często ucieka mu z rąk.

– Płaczący Falka nad Kasią… w sumie to tylko serial a człowiek przeżywa jak by to było prawdziwe życie.

Zobacz film:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Na dobre i na złe (@nadobreinazle.official)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: se.pl

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.