Kochasz życie w wielkim mieście? Jego tempo motywuje Cię do działania i tworzenia pięknych rzeczy? Twoja skóra funkcjonując w miejskich warunkach, potrzebuje specjalnej ochrony, subtelnego dotyku i pielęgnacji na najwyższym poziomie, która pomoże jej zwalczyć uszkodzenia wywołane zanieczyszczeniami i niebieskim światłem komputera. Dużo pracujesz, kochasz miasto, ale potrzebujesz kremu, który będzie stał na straży piękna Twojej skóry…

Pielęgnacja anti- pollution to jeden z trendów, które w tym roku są szczególnie na czasie ze względu na fatalną jakość powietrza w dużych miastach w Polsce i nasze bardzo intensywne przesiadywanie przed komputerem i smartfonem. A rozpoczął się w krajach azjatyckich, gdzie mieszkanki uprzemysłowionych aglomeracji potrzebowały odpowiednio efektywnej pielęgnacji, obecnie jest znany na całym świecie.

Pielęgnacja anti-pollution

Czy mamy szansę na to, aby za rok, dwa, czy pięć lat pielęgnacja anti-pollution była tak popularna jak obecnie, np. ochrona UV? Póki co ciężko wyrokować, ale już sam fakt, że mówi się o starzeniu związanym z wolnymi rodnikami, o zanieczyszczeniu skóry prowadzącym do powstawania trądziku, czy nadwrażliwości wywołanej wpływem środowiska, to już bardzo dużo.

Krem miejski, antysmogowy, anti-pollution, ochronny, jaki wybrać?

Kosmetyki anti-pollution, miejskie, antysmogowe itd., to preparaty, które po pierwsze tworzą niewidzialną barierę ochronną, dzięki zawartym w nich emolientom i olejkom, która chroni skórę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi jak zanieczyszczenia czy smog.

Poza tym działają antyoksydacyjnie, odbudowują “zniszczenia”, które wywołują szkodliwe czynniki atmosferyczne, łagodzą podrażnienia, przyspieszają regenerację naskórka oraz podnoszą komfort nawilżenia. 

Krem miejski I LOVE THE CITY! Be The Sky Girl

Krem miejski I LOVE THE CITY! Be The Sky Girl, dzięki zawartym w nim składnikom aktywnym pielęgnuje skórę narażoną na działanie smogu, pyłu, metali ciężkich, a także stres oksydacyjny oraz promieniowanie komputera i smartfona.

Tak, światło niebieskie emitowane przez urządzenia takie jak, telefony, laptopy, tablety czy komputery również powoduje, że na skórze szybciej widoczne są oznaki upływającego czasu.
Połączenie ekstraktu z bakłażana, brokuła oraz bioflawonoidów z cytrusów, stanowiące bombę antyoksydantów i aktywujące enzymy biorące udział w detoksykacji.

To składnik, który został stworzony, aby być barierą chroniącą przed zanieczyszczeniami jak smog, toksyny oraz pyły. Pomaga zabezpieczyć skórę, wnikając w nią, aby stała się bardziej odporna na powyższe czynniki. Zawarty ekstrakt z bakłażana działa przeciwzapalnie, neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników i odbudowuje uszkodzone komórki.

Ponadto zmniejsza przepuszczalność naczyń, wspomaga produkcję kolagenu i poprawia metabolizm tkanek. Krem ma bardzo przyjemną konsystencję, dzięki zawartemu w nim emolientowi z ostropestu, który sprawia, że kosmetyk bardzo dobrze się nakłada i nie “roluje” się pod makijażem, a to bardzo ważne, bo kremu miejskiego używamy na dzień (ochrona) i na noc (regeneracja).

W “miejskiej dżungli” dobrze jest mieć wiernego towarzysza

W “miejskiej dżungli” dobrze jest mieć wiernego towarzysza, który stanie się prywatnym bodyguardem naszej skóry. Zdecydowanie krem miejski I LOVE THE CITY! zna każde duże miasto jak własną kieszeń… To towarzysz, który zadba o skórę narażoną na działanie smogu, pyłu, metali ciężkich, a także stres oksydacyjny oraz promieniowanie komputera i smartfona.

Nawilży, zadba o oczyszczenie z tego co zbędne i pozostawi warstwę ochronną na skórze, a także zniweluję oznaki upływającego czasu. Taki partner podczas zdobywania wielkiego miasta to prawdziwy skarb…

Zestaw UKOJENIE + MIEJSKA OCHRONA jest dostępny na www.betheskygirl.com.

ZOBACZ ZDJĘCIA: 

smog
fot. materiały prasowe Be The Sky Girl

Kochasz życie w wielkim mieście? Jego tempo motywuje Cię do działania i tworzenia pięknych rzeczy?

smog
fot. materiały prasowe Be The Sky Girl

Twoja skóra funkcjonując w miejskich warunkach, potrzebuje specjalnej ochrony.

Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka krajoznawstwa i turystyki kulturowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.