Polska diwa sceny muzycznej, Edyta Górniak, bardzo chętnie wpuszcza swoich obserwatorów do życia prywatnego. Ostatnio na Instagramie wspominała o jej życiu w Stanach Zjednoczonych. Piosenkarka dodaje, że tęskni za starą Kalifornią.

Wokalistka, Edyta Górniak, od lat rozśpiewanym głosem podbija serca polaków oraz zagranicznych wielbicieli muzyki. Jej największe hity: To nie ja, Kolorowy wiatr czy Jestem kobietą na stałe rozbrzmiewają podczas większych uroczystości.

Artystka dzięki swojemu talentowi mogła zwiedzić świat i poznać zagraniczne kultury podczas swoich licznych podróży. Za sprawą sukcesu muzycznego Edyta Górniak zamieszkiwała różne zakątki m.in.: Anglię i Stany Zjednoczone. Nie ukrywa, że tęskni za poprzednim życiem.

Edyta Górniak wspomina życie w LA

Polska ikona sceny muzycznej, Edyta Górniak, chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami na Instagramie. Obserwatorzy wokalistki znają jej obawy oraz przemyślenia na temat obecnej pandemii, a także kosmosu.

Ostatnio piosenkarka postanowiła podzielić się z wielbicielami wspominkami z czasów kiedy wraz z synem, Allanem, żyła w Stanach Zjednoczonych.

– Pamiętam, jak spacerowałam dwie godziny po kawę, potem piłam ją kolejne dwie, potem pracowałam, potem All wracał ze szkoły i szliśmy na sushi, potem po owoce lub do kinawspomina z tęsknotą Edyta Górniak.

Wokalista na stałe zamieszkuje w górskiej chacie pod Zakopanem. Jej serce nadal tęskni za amerykańskim snem, jednak Edyta Górniak wie, że powrót do Stanów Zjednoczonych nie wiązałby się z tymi samymi odczuciami.

Tęsknie za Californią, która dziś już chyba nie jest tą, którą pamiętam… Moją kawiarnię zamknęli. Taki czas. Przemiany… – podkreśla pogrążona w rozmyślaniach Edyta Górniak.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Alicja Resich-Modlińska świętuje dziś 67. urodziny. Dawniej była gwiazdą TVP
  2. Fani wściekli po tym, co zrobił Paszt w półfinale „The Voice Senior”. „Cała Polska to ogląda i się dziwi”
  3. Najwięksi fani TVP porażeni po sobotnim wieczorze. Nie mogli uwierzyć w to, co pokazała stacja

Źródło: Pudelek