Prowadząca „Dzień Dobry TVN”, Anna Kalczyńska przekazała za pośrednictwem Instagrama bardzo smutne informacje. Dziennikarka spędza Mikołajki z dala od swoich dzieci. Jaś i Krysia znajdują się w szpitalu i mama nie może ich odwiedzić.

Takie chwile należą do najsmutniejszych w życiu każdego rodzica. Mikołajki kojarzą się z radością i prezentami, jednak Anna Kalczyńska nie może im sprawić ich osobiście. Bez wątpienia zrobi to już wkrótce.

Anna Kalczyńska przekazała smutne informacje ze swojego domu

Prezenterka „Dzień Dobry TVN” poinformowała, że grudniowy czas w jej rodzinie nie przebiega najlepiej. Jej dzieci: Jaś i Krysia znajdują się obecnie w szpitalu, przez co nie może ich odwiedzić w Mikołajki. Na szczęście poinformowała, że wszystko idzie w dobrą stronę, a czas jest konieczny dla ich zdrowia.

Nie zmienia to faktu, że Anna Kalczyńska odczuwa smutek z takiego przebiegu sytuacji. Bo, który rodzic, by nie odczuwał? Napisane przez nią słowa – żałuję, że nie ma takiego kalendarza, który mógłby mnie pocieszyć – mówią same za siebie. Dodała również życzenia dla dzieci, przebywających w szpitalu.

– Życzę Wam moje kochane dzieci, żeby Mikołaj jutro przyleciał do Was przez komin i zostawił Wam upominki także w moim imieniu. Na pewno mu się uda, bo Mikołaj nie przenosi wirusów, (On w ogóle nie choruje) i z pewnością wpuszczą Go do Waszego szpitala – czytamy.

Na koniec wpisu dziennikarka „Dzień Dobry TVN” zamieściła życzenia dla każdego, kto mierzy się z podobnymi problemami. Dziennikarze „Plotka” skontaktowali się z nią w celu uzyskania dodatkowych informacji. Co dokładnie dolega jej dzieciom i dlaczego nie może się z nimi widywać?

 Są w zamkniętym, intensywnym procesie rehabilitacyjnym z powodu wad postawy w trybie szpitalnym. Czują się dobrze, ale nie możemy się widywać przez kilka tygodni z powodów wymogów sanitarno-covidowych – powiedziała Anna Kalczyńska.

Na szczęście święta będą mogli spędzić razem oraz dodała, że pozostają w stałym kontakcie telefonicznym.

Zobacz zdjęcie:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Anna Kalczyńska (@annakalczynskam)

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

1. Biedronka już ogłosiła. Jutro pojawi się ekskluzywny produkt, na który polują miliony
2. Widzowie zastygli w bezruchu. Niebywałe, co w „Pytaniu na śniadanie” zrobiła zwyciężczyni „The Voice”
3. Burza w sieci po tym, co stało się na wizji podczas finału „The Voice of Poland”

Źródło: Plotek

 

 

Redaktor w Lelum.pl. Absolwent Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Pracował dla Radia Centrum w Lublinie oraz portalu sportowego iGol.pl. Pasjonat sportu, w szczególności piłki nożnej, hip-hopu i dobrego kina. W wolnych chwilach pisze wiersze i teksty muzyczne. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: ​redakcja@lelum.pl