Lubiany serial „Przyjaciółki” znów powraca na antenę telewizji Polsat. W najnowszym sezonie popularnej produkcji zabraknie jednej z głównych postaci. Która aktorka odeszła z programu?

Serial „Przyjaciółki” cieszy się niesłabnącą popularnością. Nic więc dziwnego, że Polsat przygotowuje kolejny sezon lubianej produkcji. Trwają zdjęcia do nowego wydania, w którym zabraknie jednej z tytułowych przyjaciółek.

Polsat oznajmił: Nowy sezon „Przyjaciółek” bez jednej kluczowej postaci

Serial „Przyjaciółki” cieszy się ogromną popularnością. Mimo że produkcja jest emitowana na antenie telewizji Polsat od ponad dekady, losy zżytych ze sobą dziewczyn nieustannie cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony wiernych fanów. Właśnie trwają prace nad najnowszym sezonem lubianego programu. Wiemy już, że zabraknie w nim jednej z kluczowych postaci.

W trakcie przygotowań jest właśnie 19. sezon serialu „Przyjaciółki” na antenie telewizji Polsat. Okazało się, że w najnowszym wydaniu produkcji zabraknie jednej z głównych bohaterek. Decyzję o odejściu z lubianego show podjęła Agnieszka Sienkiewicz, wcielająca się w postać charyzmatycznej Dorotki. Mimo że odgrywana przez nią bizneswoman początkowo nie była zaliczana do grona tytułowych przyjaciółek, z czasem niesamowicie zżyła się z pozostałą czwórką.

Fani uwielbiali gadatliwą i przebojową Dorotkę, która zawsze potrafiła rozbawić swoim sposobem bycia i zabawnymi tekstami. Agnieszka Sienkiewicz odeszła z „Przyjaciółek” po dziesięciu latach pracy na planie. Jaki jest powód rezygnacji gwiazdy z roli w produkcji telewizji Polsat?

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

-Poczułam, że nie dam z siebie już więcej tej postaci, że chcę spróbować powalczyć gdzieś o inne rzeczy i skupić się na projektach, które mam w głowie i już niedługo będą zrealizowane. Dać temu przestrzeń, czas. Więc wyjść z butów tej postaci — powiedziała Agnieszka Sienkiewicz podczas rozmowy z portalem „Jastrząb Post”.

Co prawda, Dorotka zniknęła już z poprzedniego sezonu „Przyjaciółek”, ale fani wciąż mieli nadzieję, że aktorka zdecyduje się na powrót do hitu telewizji Polsat. Co stanie się z wątkiem postaci odgrywanej przez Agnieszkę Sienkiewicz?

-Rzeczywiście, te pytania były, ale na razie nic się nie zapowiada i myślę, że utknę na tym Zanzibarze z tym moim Sławkiem. Bawcie się dobrze przy serialu, dziewczyny dźwigają to super i dają sobie świetnie radę, więc zachęcam, aby dalej oglądać — wyznała Agnieszka Sienkiewicz.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Kurdej-Szatan z mężem błagają o pomoc. Aktorka pokazała przykre nagranie z dzieckiem
  2. Zniknął na 6 lat. Niesłychane, kto nagle pojawił się w studiu „Dzień dobry TVN”
  3. Kolejna gwiazda chce dokonać apostazji. Opublikowała nagłe oświadczenie