Przykra wiadomość dla fanów Adriana i Ilony z programu Rolnik szuka żony. Bohater programu właśnie ogłosił, że nie są już razem. Aby uniknąć spekulacji, z przykrością chciałem was poinformować, że nasz związek się zakończył – napisał mężczyzna.

Rolnik szuka żony to jeden z najchętniej oglądanych programów TVP. Widzowie do końca trzymają kciuki za uczestników i chętnie śledzą ich dalsze losy. Niestety, nie wszystkim parom udaje się przetrwać.

Rolnik szuka żony: Ilona i Adrian nie są już razem

– To jest ostatnie Nasze wspólne zdjęcie – napisał Adrian pod zamieszczoną fotografią. Mężczyzna ma nadzieję, że zostaną tylko dobre wspomnienia.

Chciałbym podziękować Ilonie za wszystkie wspólnie spędzone chwile, za wspomnienia, za ciekawych ludzi, których poznałem dzięki Niej, za czas, który mi poświęciła, za pasję do koni, która dzięki Niej u mnie się rozwinęła, za wszystko, co mogłem się od Niej nauczyć. Niestety Nasze drogi się rozchodzą, lecz mam nadzieję, że pozna tę właściwą osobę, z którą będzie szczęśliwa – czytamy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

Adrian dodał także, że liczy na wsparcie i zrozumienie fanów. Ilona na razie nie skomentowała sytuacji. Na profilach obojga cały czas możemy oglądać ich wspólne zdjęcia. 

Zobacz zdjęcia:

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Adrian Berkowicz (@adrianberkowicz)

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Ilona Kurzeja (@imielinka)

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum: 

Źródło: pudelek.pl

Poprzedni artykułMonika Zamachowska o braku dzieci ze Zbigniewem. Gorzkie słowa
Następny artykułPilna wiadomość dla wszystkich, którzy planują wesele w 2021. Minister zdrowia potwierdza
Wydawca w Lelum.pl. Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na lubelskim UMCS-ie. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: marta.m.kulik@gmail.com.