To, że Jacek Kurski cieszy się różną opinią Polaków, było wiadome, ale mogłoby się wydawać, że Zenek Martyniuk jest lubiany raczej przez wszystkich. Jak się jednak okazuje, wyjątków jest całkiem sporo.

Zenek Martyniuk i Jacek Kurski zostali bowiem w bardzo dosadny sposób określeni przez sporą grupę internautów, która była niezwykle aktywna w sekcji komentarzy pod jednym z postów serwisu Goniec.

Zenek Martyniuk i Jacek Kurski skrytykowani

Wspomniany wyżej portal wystosował do swoich czytelników, wydawać by się mogło, całkiem niewinne pytanie, dotyczące tego, czy cenią oni twórczość lidera zespołu Akcent. Mało kto spodziewał się chyba, jaką burzę wywoła ten wpis.

Pojawiło się bowiem pod nim mnóstwo komentarzy hejtujących muzyka, a także takich, które całkowicie dyskredytują jego wieloletni dorobek muzyczny. Internauci twierdzili, że to, co tworzy Zenek Martyniuk, jest wręcz obrazą dla Narodu, którego przedstawicielami byli tacy wybitni, muzyczni artyści jak chociażby Czesław Niemen czy Marek Grechuta.

Mało tego, w komentarzach wywołano także Jacka Kurskiego. Internauci twierdzili bowiem, że Zenek Martyniuk jest tak popularny ze względu na to, że TVP silnie go promuje. W związku z tym oberwało się także prezesowi Telewizji Polskiej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

– Absolutnie, nie znoszę gościa i całego szumu wokół niego. Jego muzyka kojarzy mi się z PiS, miernotę wylansowali na gwiazdę – pisze jedna z użytkowniczek Facebooka.

– Prześladuje mnie, ja do lodówki, a tam Zenek i jego skrzeczący głos, jak by mu kto jajka obciął. Promowany na siłę przez jedynkę i Pana Kurskiego, nie da się tego już słuchać – dodaje inny internauta.

– Facet meczy jak koza – subiektywnie kwituje kolejny z komentujących.

Zobacz post:

 

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Ich zaręczyn chyba nikt się nie spodziewał. W sieci aż huczy, aktorka pokazała nagranie
  2. Był policjantem w „Rodzinie zastępczej”. Teraz ma siwe włosy i brodę, ludzie oglądają się za nim na ulicy
  3. Co łączy Monikę Olejnik i Jurka Owsiaka? Można się zdziwić