Obecny czas to prawdziwy raj dla fanów gwiazd i wymarzonych wakacji. Wiele osób z polskiego show-biznesu zdecydowało się wypocząć i wyjechać w jakieś tropikalne miejsce. Podobną decyzję podjęła Małgorzata Kożuchowska, którą po drodze spotkała przykra sytuacja.

Aktorka znana między innymi z serialu „Rodzinka.pl” wraz z ukochanym udała się ana zasłużony urlop. Gwiazda zdążyła już pochwalić się fotografiami, na których widzi, jak z ogromnym uśmiechem skacze po morskich falach.

Po dodaniu wakacyjnego posta wiele osób chwaliło artystkę za jej pogodę ducha i pozytywnego nastawienie do życia. Teraz okazało się, że wyjazd aktorki wcale nie obfitował w radosne wydarzenia. Małgorzata Kożuchowska przekazała smutne informacje.

Małgorzata Kożuchowska powiedziała, co przytrafiło się jej w podróży

Gwiazda dodała kolejne zdjęcie z wakacji. Na fotografii widzimy, jak uśmiechnięta aktorka pozuje na ogromnych skałach i ma na sobie piękny czarny kapelusz z ogromnym rondem oraz kwiecistą narzutkę. W przeciwieństwie do wesołego zdjęcia opis przekazywał smutną prawdę na temat wczasów aktorki. Małgorzata Kożuchowska wyjawiła, do jakiej sytuacji doszło podczas lotu.

Jak wyznała aktorka, podczas lotu samolotem z przesiadką, zaginęła jej walizka. Rozsądna gwiazda, która wiedziała, że takie sytuacje coraz częściej mają miejsce, zapakowała kilka najpotrzebniejszych rzeczy do swojego bagażu podręcznego. Okazało się, że to jedyne przedmioty, w jakich posiadaniu jest obecnie serialowa Natalia Boska.

-W drodze na wakacje samolotem z przesiadką gdzieś zapodziali mi walizkę. W dzisiejszych czasach — klasyk. Do bagażu podręcznego zapakowałam zapobiegliwie kilka niezbędnych rzeczy, na wszelki wypadek. I co? I właściwie okazało się, że do szczęścia nie potrzeba mi wiele: bikini, klapki, szlafrok, dwie sukienki, bielizna, przybory toaletowe (podstawowe) filtry i kapelusz… Następnym razem przy pakowaniu na wakacje wezmę to pod uwagę… – napisała Małgorzata Kożuchowska na swoim Instagramie.

Małgorzata Kożuchowska opowiada o smutnej sytuacji podczas wakacji

Nie da się ukryć, że rozwiązanie, na które wpadła aktorka, mogłoby uratować wakacje niejednej osobie, której bagaż zaginął na lotnisku. W komentarzach nie brak wpisów wdzięcznych fanów, którzy dziękują gwieździe za cenną poradę. Jeszcze inni chwalą ją za pozytywne nastawienie i pogodę ducha.

„O kurcze nigdy bym nie pomyślała, aby spakować coś z ubrań do podręcznego. Nieźle bym się zdziwiła, jakbym została w tym, co mam na sobie. Masakra. Teraz tez będę brać to pod uwagę, dziękuję Pani Małgosiu”

„kobieta powinna cieszyć się wakacjami i zminimalizować rzeczy materialne, wtedy właśnie jest dostatek szczęścia i radości”

„Jakbym miała taki szlafroczek, to już nawet wszystko inne mogłoby mi zginąć” – czytamy w komentarzach pod zdjęciem aktorki.

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Małgorzata Kożuchowska poleciała na wakacje bez walizki. Bagaż pozostał w porcie przesiadkowym
  2. Czarna koronka nie zasłoniła wiele. Justyna Steczkowska z okazji 50. urodzin poszła na całość, do sieci trafiło gorące nagranie
  3. Edyta Golec nie zdążyła na samolot i wylądowała przed drzwiami cerkwi. Nie spodziewała się takiego rozwoju wydarzeń

Optymistka z mnóstwem pomysłów i masą pozytywnej energii. Z wykształcenia absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Z zaciekawieniem śledzę wszystkie wydarzenia na świecie i w mediach społecznościowych. Interesuję się psychologią, radiem, muzyką i zdrowym odżywianiem.