Małgorzata Foremniak przeżywa obecnie bardzo trudny czas, o czym postanowiła poinformować w wywiadzie dla „Gali”. Wszystko wskazuje na to, że nawet taka gwiazda jak piękna aktorka może być przygnieciona przez ciężar samotności. 

Małgorzata Foremniak to gwiazda, którą pokochały miliony Polaków. Najpierw podbiła serca widowni swoimi rolami filmowymi i serialowymi, a następnie została gwiazdą jury talent show TVN-u. Choć jest cudowną osobą, cierpi, ponieważ brakuje jej bratniej duszy i kogoś do kogo będzie mogła się przytulić. 

Małgorzata Foremniak jest samotna 

Małgorzata Foremniak żali się w rozmowie z „Galą”, że brakuje jej czyjejś obecności. 

– Fajnie by było do kogoś się przytulić i porozmawiać – tłumaczy Małgorzata Foremniak żaląc się, że późnymi wieczorami wraca do domu, a tam czeka na nią tylko cisza i pustka. Smuci się, że nie ma nawet z kim podzielić się tym co dzieje się na planie nowego „Mam Talent”. 

Dwaj partnerzy Małgorzaty Foremniak już nie żyją. Chodzi o Tomasza Jędruszczaka oraz reżysera Waldemara Dzikiego. Aktorka długo szukała nowej miłości, ale jej związek z tancerzem Rafałem Maserakiem również okazał się być klęską. 

Gwiazda twierdzi, że szuka kolejnej miłości, ale nie ma wielkich oczekiwań. Nie zamierza jednak poszukiwać osoby bliskiej sercu za wszelką cenę. 51-letnia aktorka liczy jednak na to, że los będzie dla niej łaskawy. 

– Chciałabym mieć przy sobie rodzinę, przyjaciół i bliską sercu osobę. Pić kawę, iść na spacer z psami i czerpać z tego radochę. Nie mam żadnych oczekiwań. Albo coś zaskoczy, albo nie

Małgorzata Foremniak: ratuje ją rodzina

Małgorzata Foremniak ma na szczęście wsparcie od swoich dzieci. Niestety, po tym jak dorosły i opuściły rodzinny dom, coraz rzadziej mogą spotykać się z mamą. 

– Lubię te momenty, gdy odwiedza mnie rodzina. Wtedy znów jestem mamą – komentuje Małgorzata Foremniak. 

Dziś aktorka przyznaje, że coraz częściej przegląda albumy ze zdjęciami i wraca myślami do dawnych czasów. Ponadto regularnie opuszcza miejski zgiełk i udaje się na wieś. To właśnie tam, wśród natury, udaje jej się odnaleźć spokój pośród jej ukochanych zwierzaków. Gdy oplata ją błogi, wiejski spokój problemy i samotność mniej doskwierają. 

– Jestem tylko ja, przyroda i moje zwierzaki. Lubię ciszę. To mój kawałek szczęścia – podsumowuje gwiazda. 

Życzymy Małgorzacie tego, by spotkała jeszcze miłość swojego życia. 

ZOBACZ TAKŻE: 

1
2
3
4
5
6
Poprzedni artykułMichał Wiśniewski nie będzie mógł pić w Sylwestra
Następny artykułMagdalena Cielecka ma dość poniżana kobiet. Piękne słowa
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.