Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Smutne kulisy aresztowania Gienka z „Rolnicy. Podlasie”. Rolnik opowiedział o wszystkim
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 04.05.2021 12:22

Smutne kulisy aresztowania Gienka z „Rolnicy. Podlasie”. Rolnik opowiedział o wszystkim

Gienek
fot. screen z kadru programu / youtube.com https://www.youtube.com/watch?v=JxdU56FAh24&t=30s

W niedzielę 2 maja został zatrzymany przez policję Gienek, który szerszej publiczności znany jest z programu Rolnicy. Podlasie. Jak się okazuje, po interwencji rolnik nie czuje się najlepiej. Jego stan zdrowia się pogorszył.

Gienek został zatrzymany za przyjmowanie gości, którzy nie mieli na sobie maseczek. Rolnik został powalony przez policjantów na ziemię.

Jak czuje się rolnik?

Połowę zdrowia mi zabrali – mówił w materiale opublikowanym przez iAGRO TV.

Jak stwierdził jego syn Andrzej, gdy Gienka wyprowadzała z domu policja, wyglądał bardzo źle. Był cały brudny, a miejscami zakrwawiony.

Na nagraniu widać, że rolnik jest bardzo zdenerwowany i poruszony. Mężczyzna jest w dodatku w podeszłym wieku. Najwyraźniej cała sytuacja bardzo dużo go kosztowała.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Gienek spędził na komisariacie 24 godziny. Jak wyznał w wywiadzie, w tym czasie nie dostał nawet szklanki wody.

Okoliczności zdarzenia

2 maja na posesję Gienka wtargnęła policja. Mężczyzna dostał zarzut za przyjmowanie gości, którzy nie mieli na sobie maseczek.

Jak wyznał w materiale jego syn Andrzej, gdy Gienek chciał wyjaśnić z funkcjonariuszami zaistniałą sytuację i podszedł do nich, został powalony na ziemię. Jak się okazało, zarzucono mu, że chciał pobić policjanta.

Przed domem rolnika stało kilka radiowozów. Kiedy Gienek przebywał na komisariacie, jego synowi nie udało się skontaktować z policją. Nie odbierano od niego telefonów.

Gienek bardzo ucierpiał w czasie incydentu. Jak sam przyznał, został potraktowany, jak przestępca. Miał powykręcane ręce. Na filmiku widać, że są dotkliwie posiniaczone i opuchnięte.

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: Youtube

Tagi: Rolnik