Barbara Brylska choć kiedyś była ikoną polskiego kina od lat nie jest obecna na ekranie. Odpowiedziała na pytanie o jej przyszłość w zawodzie aktorki. Fani nie będą zadowoleni.

  • Barbara Brylska była jedną z najpopularniejszych aktorek polskich XX wieku.
  • Od lat jednak nie pracuje już w zawodzie.
  • Aktorka opowiedziała, że nie zamierza wracać na ekrany. Skupia się na sobie.

Aktorka, która niedawno skończyła osiemdziesiąt lat przez długi okres swojej kariery była jedną z najpopularniejszych gwiazd polskiego kina. Fani od lat nie widzieli jej już na ekranie i niestety Barbara Brylska nie zapowiada zmian w tej kwestii.

Barbara Brylska – ikona polskiego kina

Barbara Brylska zapisała się w pamięci polaków jako jedna z największych gwiazd kina. Jej występy w takich filmach jak ,,Faraon” czy ,,Pan Wołodyjowski” zapewniły jej popularność nie tylko w Polsce. Występowała również w produkcjach bułgarskich czy czechosłowackich, dzięki czemu dorobiła się tytułu socjalistycznej Brigitte Bardot.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Przez lata dorobiła się wiernego grona fanów, które od dawna czeka na nową produkcję z udziałem ulubionej aktorki. Barbara Brylska nie gra w filmach od ponad dziesięciu lat – ostatni raz mogliśmy ją oglądać w filmie ,,Miłość na wybiegu” z 2009. Po latach aktorka wyjawiła czy zamierza wrócić do pracy w filmie.

Barbara Brylska opowiada o powrocie do aktorstwa

Niedługo po osiemdziesiątych urodzinach Barbara Brylska udzieliła szczerego wywiadu, w którym odpowiedziała na nurtujące fanów pytanie – czy zamierza wrócić do dawnego zawodu. Odpowiedź może ich rozczarować – aktorka nie planuje powrotu do branży filmowej.

  • Całkowicie wycofałam się z aktorstwa. Po prostu przeszłam na emeryturę. Mam propozycje, ale zwyczajnie ich nie przyjmuję – przyznała aktorka.

Barbara Brylska zamierza się skupić na sobie na spokojnej emeryturze. Aktorce życzymy wszystkiego dobrego.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: wp.pl