Pracownicy stacji TVN pogrążyli się w głębokiej żałobie. Nie żyje Norbert Skalski. Osoba, która wsławiła się nie tylko ciężką pracą, ale i niezwykłym charakterem.

Choć TVN zatrudnia dziesiątki osób, to zawsze wśród tak wielu pracowników trafi się osoba wyjątkowa. Tak właśnie było w przypadku Norberta Skalskiego, który ze stacją był związany od 20 lat.

Jego współpracownicy wspominają go niezwykle dobrze, nie tylko ze względu na pracę, którą wykonywał, ale przede wszystkim na jego charakter i wyjątkowe nastawienie do życia. Na stronie TVN24 pojawił się komunikat, który przybliża nam sylwetkę tego niesamowitego człowieka.

Nie żyje Norbert Skalski, który pracował TVN od 20 lat

W przypadku Norberta Skalskiego jego współpracownicy nazywają go prawdziwą oazą spokoju. W komunikacie na stronie przytoczona jest historia, kiedy ekipa stacji wyjeżdżała samochodem Skalskiego. Niestety podczas drogi doszło do kolizji, która wynikła ze złej komunikacji. Wiele osób w takiej chwili pewnie wybuchałby złością, ale nie Norbert Skalski.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Za późno. Dzwon. Prawa strona nie była jednak wolna. Wszyscy zmartwieni. Tomek zły na siebie, że źle doradził. Tylko Norbi rozładowuje sytuację, śmiejąc się na widok żółtego vana, któremu cały bok przyozdobiliśmy pięknym czerwonym pasem z naszego lakieru. Powiedział wtedy: na tyle samochodów, zderzyły się akurat dwa najbardziej rzucające się w oczy kolorami auta – czytamy.

Norbert Skalski był montażystą, co oznacza niezwykle odpowiedzialną funkcję w przypadku stacji telewizyjnej. Jak stwierdzono w komunikacie, mimo ciągle goniących terminów, jak i ciągłej pracy pod presją, mężczyzna nigdy nie narzekał. Nigdy też się nie denerwował.

Zawsze wręcz ze stoickim spokojem wypełniał swoje obowiązki najlepiej, jak tylko potrafił.

Taki był Norbi. Nigdy nie widzieliśmy Go zmartwionego ani zdenerwowanego. Był chodzącą dobrą duszą, z różowymi okularami na świat. Pracę miał niełatwą. Niezwykle stresującą. Wszystko na ostatnią chwilę i wieczne zmiany. Pomimo tego zawsze był oazą spokoju na wzburzonych falach newsów – napisano w komunikacie.

Całej rodzinie oraz bliskim składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: TVN24.pl