Smutny pies, porzucony przez swoich właścicieli w środku lasu, głęboko wierzył, że ci jeszcze po niego wrócą. Niestety, po tygodniu czekania, nikt się po niego nie zjawił. Sprawą zainteresowała się policja. Psiak dostał szansę na nowe, lepsze życie.

Gdyby nie interwencja oficer Sharon Norton, nie wiadomo, jak dalej potoczyłyby się losy niewielkiego kundelka. Wychudzony i przerażony psiak siedział na stosie mebli, z utęsknieniem wyczekując swoich najbliższych…

Pośród starych mebli

Sharon Norton otrzymała zawiadomienie o przykrej sytuacji, która miała miejsce na jednej z podmiejskich dróg. Gdy tylko usłyszała o całym zdarzeniu, nie wahała się ani minuty i wkrótce dotarła pod wskazany adres: 

— Moim oczom ukazał się smutny i biedny piesek. Leżał na starym fotelu i było widać, że miał złamane serce. Było mi go strasznie żal — mówiła Norton.

Smutny pies pełen nadziei

Porzucony czworonóg był w bardzo złym stanie. Wychudzony, zaniedbany, nie miał siły podnieść się ze starego fotela. Jak relacjonuje Sharon, pies nawet nie chciał zmienić swojego położenia: 

— To biedactwo za nic w świecie nie chciało ruszyć się ze starego fotela. Piesek był wyraźnie wychudzony i liczył, że właściciel wróci po niego — dodała oficer — Ludzie po prostu nie mają serca. Nie rozumiem, jak można tak skrzywdzić bezbronne i niewinne stworzenie — czytamy na portalu kochamyzwierzaki.pl

W dobrych rękach 

Choć z początku pies nie dał się nawet pogłaskać Sharon, ta w końcu zdobyła jego zaufanie. Nakarmiła zwierzaka chrupkami, podniosła go i zabrała do samochodu. To miał być początek jego nowego życia. 

Kilka dni później smutny pies został zaprowadzony do weterynarza. Specjalista zbadał go, zaszczepił i odrobaczył. Obecnie pupil znajduje się w Brookhaven Animal Rescue League w Mississippi. Gdy tylko przybierze na wadze, będzie gotowy do adopcji. Policja wciąż poszukuje sprawców, którzy pozostawili psa na pastwę losu. 

ZOBACZ ZDJĘCIA:

smutny pies
kochamyzwierzaki.pl

Porzucony wraz ze starymi meblami psiak przez długi czas liczył, że jego właściciele po niego wrócą.

smutny pies
kochamyzwierzaki.pl

Gdy oficer Sharon Norton dotarła na miejsce, wystraszony zwierzak nie pozwolił się nawet dotknąć. Z czasem udało jej się zdobyć jego zaufanie.

Smutny pies
kochamyzwierzaki.pl

Obecnie psiak jest pod doskonałą opieką i czeka na nowy, kochający dom.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Mąż dowiedział się, że żona go zdradza. Poniżył kobietę w najgorszy możliwy sposób
  2. Rodzinny koszmar, ich mama nie żyje. Katarzyna Dowbor ledwo powstrzymała łzy
  3. Długość życia psa. 10 ras psów, które żyją najdłużej
  4. Nagrano, co robi pracownik salonu dla psów, gdy nikt nie patrzy. Będziecie się śmiać cały dzień
  5. Pies przez 5 godzin zwisał z balkonu. Zardzewiały łańcuch wbił mu się głęboko w szyję
  6. Pies dostał ponad 60 strzałów z wiatrówki! Śrut znajdował się nawet pod jego powieką
  7. Pies bez przednich łap to oczko w głowie właściciela. Szczeniaki uwielbiają się z nim bawić

źródło: kochamyzwierzaki.pl

 

Poprzedni artykułAgata Duda – WIEK, WZROST, POCHODZENIE, STYLIZACJE
Następny artykułIzabela Skrybant przed śmiercią miała do córki jedną prośbę. Teraz wszystko zależy od Kasi
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.