Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 28.07.2022 15:26

Śniadanie w ogrodzie, wspólna kawa. Katarzyna Dowbor spędziła poranek z wyjątkową osobą, zdjęcie mówi wszystko

Katarzyna Dowbor
fot. TRICOLORS/East News

Wiadomo, że Katarzyna Dowbor jest posiadaczką wspaniałej posiadłości — właśnie tam rozkoszuje się wolnym czasem i bliskością natury. Teraz podzieliła się zdjęciem, które wprawiło fanów w sielski nastrój. Gospodyni „Naszego nowego domu” spędziła poranek marzeń w towarzystwie bliskiej osoby. 

Za każdym razem, kiedy Katarzyna Dowbor udostępnia zdjęcia ze swojej posesji, można odczuć swojski, ciepły klimat, a jednocześnie lekkie ukłucie zazdrości. Prowadząca „Naszego nowego domu” osiedliła się w miejscowości Ustanów w pobliżu Warszawy — tam może opiekować się ukochanymi zwierzętami i odpocząć pomiędzy dniami intensywnej pracy.

Gigantyczny, zielony ogród, drewniane budynki i altany, wszechobecne kwiaty, drzewa i krzewy — to wymarzone miejsce na spędzenie poranka z bliską osobą. Na Instagramie gwiazdy właśnie zawitało zdjęcie z raju.

Kawa i śniadanie na łonie natury. Katarzyna Dowbor udostępniła zdjęcie, które zachwyciło fanów

O tym, jak imponująca jest posesja Katarzyny Dowbor niech świadczy fakt, że po ogrodzie można jeździć… traktorem. Na maszynę wsiadła nie tylko córka gwiazdy, ale nawet… jej 90-letnia mama. Zadbane i wypielone podwórze teraz odwdzięcza się swojej opiekunce, zapewniając idealne tło do spotkań.

Tak też było i tym razem. Gospodyni „Naszego nowego domu” zaprosiła przyjaciółkę na śniadanie pod gołym, błękitnym. Na Instagramie wylądowało zdjęcie, które sprawiło, że fani nie mogli opanować zachwytu.

Śniadanie z przyjaciółką i świetnie rozpoczęty dzień! Dbajcie o swoich przyjaciół! – podpisała.

Katarzyna Dowbor pokazała drewniany stół, na którym wylądowały wzorzyste filiżanki z kawą, kubki z lemoniadą, śliczny imbryk, ciasto, owoce oraz patelnia ze smakowicie wyglądającą potrawą. Klimatu dodawała doniczka z aromatyczną lawendą. Słońce sprawiło, że w tle trawa syciła oczy soczystą zielenią.

Internauci nie kryli, że chętnie dołączyliby do tego sielskiego, wspólnego poranka.

Idealnie rozpoczęty dzień.

Chętnie bym się dosiadła.

U Pani Kasi zawsze stół pięknie zastawiony – chwalili.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Katarzyna Dowbor chwali się sukcesem córki. Pokazała jej zdjęcia, są do siebie bardzo podobne
  2. Tak się bawi Majka Jeżowska. Wypasione wakacje w gronie słynnych polskich gwiazd
  3. Tym razem Małgorzata Kożuchowska przeholowała. Tak zadała szyku, że przebiła francuskie ikony