Sonia Bohosiewicz: syn znanej aktorki zgotował mamie chwile grozy! Gwiazda serialu Diagnoza, odpoczywając wspólnie z mężem i dziećmi na wakacjach w Hiszpanii, była pewna, że doszło do tragedii! Co wydarzyło się podczas wyjazdu?

Gwiazda serialu Diagnoza od kilku dni relacjonuje swój wypoczynek w jednym z najpiękniejszych krajów na świecie. Pozująca nad basenem aktorka dzieli się z fanami pięknymi widokami i czasem spędzonym z rodziną. Niestety, wakacyjny relaks zakłóciło bardzo niepokojące zdarzenie! Sonia Bohosiewicz: syn napędził sławnej mamie strachu.

Sonia Bohosiewicz: syn gwiazdy zjadł lody ze szkłem?

Mama dwóch synów postanowiła zabrać swoje pociechy do lodziarni. To właśnie tam rozegrał się dramat. Gdy dzieci rozkoszowały się zimną przekąską, jeden z nich nagle zaczął krzyczeć:

 — Najpierw smaki wybrał Leo: ciasteczko oreo podwójnie, potem Teo: wanilia i pistacja, potem Paweł zaczął się zastanawiać i nagle krzyk Leonarda (…) Patrzę i nie wierzę. Przerażone oczy i pełna buzia krwi  napisała gwiazda.

Aktorka wspomniała, że w głowie kłębiło jej się mnóstwo myśli. Nie miała pojęcia, dlaczego jej siedmioletni syn krwawi. Przerażona mama była przekonana, że w lodzie musiało znajdować się szkło:

 — Oczywiście chcę zajrzeć do środka, przepłukać, ale Leo ucieka z krzykiem, co powoduje coraz większą skonsternowaną widownię. Jestem oszalałą kobietą goniącą krwawiącego chłopca  pisze Sonia.

Co stało się synowi Sonii Bohosiewicz?

Okazało się, że młodszemu synowi aktorki ukruszył się ząb. To właśnie on spowodował silne krwawienie. Gwiazda wspomina, że cała rodzina najadła się strachu, a w całej tej sytuacji oberwało się nawet… sprzedawcy lodów:

 — Dzięki Bogu nie było to w Polsce, bo moje oskarżenie wobec lodziarza, że dał szkło w lodach byłoby potworne, a tak tylko wzruszył ramionami i obsługiwał następnych klientów — dodała.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

Sonia Bohosiewicz: syn
instagram.com @soniabohosiewicz

Sonia Bohosiewicz wraz z rodziną wypoczywa w pięknej i słonecznej Hiszpanii. Niestety, wakacyjny relaks zakłóciła niezwykle niebezpieczna sytuacja.

Sonia Bohosiewicz: syn
instagram.com @soniabohosiewicz

Sonia Bohosiewicz: syn aktorki, jedząc loda, zaczął silnie krwawić. Zaniepokojona mama była przekonana, że w zimnej przekąsce znajdowało się szkło! Jak się później okazało, krwotok był spowodowany… ruszającym się zębem!

ZOBACZ TEŻ:

  1. Córka Joanny Koroniewskiej to jej wierna kopia! Pójdzie w ślady mamy?
  2. Doda opowiedziała o swoich wymaganiach koncertowych. Niełatwo ją zadowolić
  3. Agnieszka Sienkiewicz nie pojawi się w nowym sezonie „Przyjaciółek”. Ma ważny powód
  4. Roksana Węgiel swoją karierę zawdzięcza Majce Jeżowskiej? Gwiazda doceniła ją przed laty
  5. Wzmocniła lakier esencją z czosnku. Żadne paznokcie hybrydowe nie są tak imponujące
  6. Anna Przybylska przed śmiercią skierowała kilka słów do swojej mamy i dzieci. Serce pęka na pół

Źródło: instagram.com

 

Poprzedni artykułTen kot śpi zupełnie jak człowiek! Zobaczcie urocze zdjęcia puchatej kulki
Następny artykułDziewczyna użyła samoopalacza przed imprezą. Zapomniała o najważniejszej rzeczy
Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Absolwentka ekonomii, studentka Instytutu Socjologii. Jej pasją jest rysunek, brytyjski dowcip i sztuki walki. Zwolenniczka nieszablonowych rozwiązań oraz kreatywnych głów.