Gra o Tron: Sophie Turner wzięła sekretny ślub z przystojnym wokalistą! Kim jest wybranek aktorki? Jeszcze kilka godzin wcześniej pozowali razem na czerwonym dywanie! Wielbiciele gwiazdy popularnego serialu są w szoku!

Jedna z największych aktorek serialu Gra o Tron, Sophie Turner dosłownie kilka godzin temu została mężatką! Serialowa Sansa Stark raczej nie może pochwalić się dobrą passą w miłości. Przeżycia bohaterki dalekie są od miłosnych uniesień, za to odtwórczyni jej roli odnalazła miłość życia! Ceremonia odbyła się w niewielkim gronie w Las Vegas, a ślubu udzielił mężczyzna przebrany za… Elvisa Presleya! Kim jest mąż aktorki?

Gra o Tron: Sophie Turner wzięła ślub

Gwiazda co prawda zaręczona była już długo, bo od października 2017 roku, jednak zaskoczyła wszystkich tak nagłym i wolnym od zainteresowania mediów ślubem. Kim jest mąż serialowej Sansy? Wybrankiem Sophie Turner jest niesamowicie przystojny Joe Jonas, jeden ze słynnych Jonas Brothers!

Para wzięła ślub w Las Vegas, w towarzystwie tylko najbliższej rodziny i przyjaciół. Żadne z małżonków nawet nie pochwaliło się ceremonią i pewnie wszystko pozostałoby tajemnicą, gdyby nie relacja na Instagramie znanego DJ-a i producenta, Diplo.

Sophie Turner: ślub w Las Vegas

Para światowej sławy zaskoczyła wszystkich tak cichą i spokojną ceremonią. Dodatkowo szokuje fakt, że zaledwie kilka godzin przed ślubem oboje uczestniczyli w gali Billboard Music Awards, gdzie Joe Jonas wraz z braćmi występowali na scenie pierwszy raz od 10 lat! Był to więc wieczór pełen wrażeń od początku do końca. Para pobrała się w Little White Chapel, kaplicy w Las Vegas, która cieszy się wyjątkową popularnością wśród celebrytów – ślub brali tam między innymi Britney Spears, Eva Longoria, Michael Jordan czy Demi Moore!

Gra o Tron: Sophie Turner jest jedną z najbardziej lubianych aktorek serialu. Wielu zdziwił fakt, że w ceremonii nie uczestniczyła serialowa Arya Stark, która w prawdziwym życiu jest najbliższą przyjaciółką Sophie. Nieobecność grającej ją Maisie Williams skłoniła fanów do przypuszczeń, że ślub nie był zaplanowany, a kolejna ceremonia jeszcze nadejdzie. Wcześniej para mówiła, że zamierza pobrać się we Francji – może więc powinniśmy spodziewać się drugiej, głośniejszej ceremonii!

ZOBACZ ZDJĘCIA:

gra o tron: sophie turner
instagram.com/sophiet

Gra o Tron: Sophie Turner wzięła ślub!

gra o tron: sophie turner
instagram.com/joejonas

Mężem aktorki został Joe Jonas!

gra o tron: sophie turner
instagram.com/sophiet

Wielu zdziwił fakt, że na ceremonii nie była obecna Maisie Williams.

gra o tron: sophie turner
instagram.com/sophiet

Aktorki nie tylko razem pracują, są też najlepszymi przyjaciółkami.

gra o tron: sophie turner
instagram.com/this_is_game_of_thrones

Wielu podejrzewa, że szykuje się druga, większa ceremonia!

ZOBACZ TEŻ:

  1. 44-letnia gwiazda po porodzie pokazała się w bikini. Wygląda obłędnie
  2. Daria Widawska spędziła w szpitalu kilka miesięcy. Do dziś nie wie, na co chorowała
  3. Małgorzata Kożuchowska raczy się jabłkiem w luksusowej restauracji. Nie uwierzycie, ile kosztuje taka przyjemność

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.