Sparaliżowany pies przebywał w schronisku od trzech miesięcy. Nikt nie dawał mu większych szans na przeżycie. Obawiano się, że pies nadaje się tylko do uśpienia. Wtedy zdarzył się prawdziwy cud, na który wszyscy czekali.

To jedna z tych historii, które sprawiają, że rośnie serce, a dusza śpiewa. Sparaliżowany pies imieniem Kaskada miał złamany kręgosłup. Zdjęcia rentgenowskie wykazywały, że nie ma możliwości poprawy sytuacji. W suczce było jednak tyle radości i woli życia, że nikt nie chciał go uśpić.

Sparaliżowany pies i jego historia

Sytuacja Kaskady była naprawdę poważna. Sparaliżowany pies nie był w stanie nawet załatwiać się samodzielnie. Złamany kręgosłup u zwierząt wiąże się najczęściej ze śmiercią w cierpieniach. Mimo bólu Kaskada dawała wszystkim pracownikom schroniska jasne sygnały, że chce żyć z wszelką cenę i wcale nie ma zamiaru wybrać się na tamten świat. Organizacja działająca na rzecz zwierząt koniecznie chciała pomóc tej suczce.

Pewnego dnia w schronisku pojawił się weterynarz. Choć przyszedł zbadać innego psa, usłyszawszy o Kaskadzie, koniecznie chciał ją obejrzeć. Sparaliżowany pies, widząc go, natychmiast ruszył w jego stronę, chcąc się przywitać i domagając się pieszczot.

Jason Flatt, ów weterynarz, widząc tę cierpiącą, ale pełną radości życia suczkę, zrozumiał, że musi jej pomóc. Dość szybko wpadł mu do głowy pomysł, jak to zrobić. Jason Flatt przypomniał sobie, że zna kobietę o wielkim sercu, która mogłaby być zainteresowana pomocą Kaskadzie.

Weterynarz wysłał kobiecie nagranie, na którym sparaliżowany pies pokazuje, ile ma w sobie radości i chęci życia. Kobieta bez wahania zgodziła się wziąć do siebie pokrzywdzoną przez los suczkę.

Nowe życie Kaskady

Pomimo naprawdę beznadziejnej sytuacji zdrowotnej, sparaliżowany pies tak tryskał życiową energią, że nikt nie chciał poddać się bez walki o jego lepszy byt.

Dzięki miłości i wytrwałości pracowników schroniska i pomocy Jasona Flatta sparaliżowany pies znalazł nowy dom. Jej nowa pani doskonale wie jak o nią zadbać i jak się nią opiekować.

Wprowadzając się do nowego domu, sparaliżowany pies zyskał nie tylko właściciela wraz z jego troską i miłością, ale także nowego psiego kumpla, z którym doskonale się dogaduje.

Jak na razie, Kaskada porusza się na specjalnym wózku, dzięki któremu może trochę poszaleć ze swoim nowym przyjacielem. Sparaliżowany pies niedługo przejdzie operację, która znacznie poprawi jakość jej życia.

Ta wzruszająca historia pokazuję, że niezależnie od przeszkód, zawsze warto podjąć walkę. Nawet gdy sytuacja zdaje się beznadziejna, warto pomagać. Szczególne brawa należą się więc pracownikom schroniska, którzy widząc, jak bardzo pies chce żyć, robili wszystko by przetrwał.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

sparaliżowany pies
friendstotheforlorn.org

Sparaliżowany pies mimo trudnej sytuacji nigdy nie stracił radości życia.

sparaliżowany pies
friendstotheforlorn.org

Na razie pies porusza się na specjalnym wózku.

sparaliżowany pies
friendstotheforlorn.org

W nowym domu Kaskada poznała nowego przyjaciela.

sparaliżowany pies
friendstotheforlorn.org

Kaskada otoczona jest miłością i troską.

sparaliżowany pies
friendstotheforlorn.org

Piesek niedługo przejdzie operację, która poprawi jakość jego życia.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Niewidomy pies znajduje pomoc w niecodziennym towarzyszu. Ta historia poruszy każdego
  2. Niewidomy pies po operacji zobaczył swoją rodzinę. TO najsłodsze WIDEO świata
  3. Psy ze schroniska. 15 argumentów za adopcją psiaka ze schroniska
  4. Kot został oblany wrzątkiem przez nastolatka. Jego przeraźliwy pisk rozdzierał serce
  5. Kaczka ucieszyła się na powrót właścicielki! Zachowuje się dokładnie, jak pies

Redaktor działu lifestyle w Lelum.pl. Miłośnik starych piosenek i zapomnianych gwiazd. Zajmuje się również pisaniem piosenek i muzyką ilustracyjną do filmów. Marzy o skomponowaniu utworu dla Alibabek.