Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Spędzą święta inaczej niż większość Polaków. Agata Rubik pokazała, gdzie jest z mężem
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 08.04.2023 15:17

Spędzą święta inaczej niż większość Polaków. Agata Rubik pokazała, gdzie jest z mężem

Rubikowie
fot. KAPiF

Agata Rubik pochwaliła się na Instagramie kolejnymi wakacjami za oceanem. Rodzina Rubików postanowiła spędzić Wielkanoc za granicą, wszystkim dzielą się w mediach społecznościowych. 

W zeszłym roku małżeństwo zdecydowało się na egzotyczne Hawaje, w tym roku również możemy im pozazdrościć. Apartament z widokiem na morze, piaszczysta plaża i wykwitnę dania, to kilka z wielu atrakcji, na które się zdecydowali. 

Agata Rubik ma życie jak z bajki. Idealnego męża, dzieci i piękne wakacje...

Muzyk i jego małżonka są już razem od 15 lat pomimo sporej różnicy wieku, udowadniają, że nie ma to żadnego znaczenia. W mediach społecznościowych wciąż chwalą się wspólnymi chwilami, wyjazdami i życiem domowym. Na początku ich relacja nie wyglądała na obiecującą, ale dziś są przykładem idealnego małżeństwa.

W ubiegłym roku Rubikowie również nie spędzali tradycyjnych świąt Wielkanocnych w Polsce. Małżeństwo zabrało swoje pociechy na wyspę Maui na Hawajach. Wspólnie cieszyli się wspólnymi chwilami na egzotycznych wakacjach w luksusowym kurorcie. W tym roku również zaskoczyli wyborem miejsca.  

"Chłopaki do wzięcia": najpierw smutne wieści o zburzeniu domu Szczeny, teraz kolejny cios. Ból, żal i rozpacz wyrazili fani

Rubikowie spędzają święta Wielkanocne w Stanach Zjednoczonych

Piotr i Agata Rubikowie postanowili wyjechać za ocean podczas świąt Wielkanocnych. Zabrali swoje pociechy, by wspólnie cieszyć się słoneczną pogodą w Miami. Nagrania i zdjęcia z wyjątkowego wyjazd udostępniają na swoim Instagramie, dzieląc się z internautami urywkami z podróży. 

Na Instagramie żonę muzyka obserwuję już prawie 180 tysięcy osób, chętnie dzieli się z internautami zdjęciami i nagraniami z ich wspólnego życia. W szczególności podczas wakacji możemy liczyć na ich podwójną aktywność. 

Rubikowie chwalą się uroplem w Miami. Wiemy, co robią...

Na Instagramie muzyka i jego żony pojawiają się wciąż nowe relacje, dzięki którym wiadomo, na jakie aktywności się zdecydowali podczas urlopu. Zatrzymali się w cudownym prestiżowym apartamencie z widokiem na morze, mieli już okazje przejść się po piaszczystej plaży i podziwiać piękny zachód słońca.

W relacjach nie brakuję zdjęć wykwintnych posiłków oraz uchwyconej znienacka jaszczurki. Wygląda na to, że rodzina Rubików, świetnie się bawi na wakacjach. 

Agata Rubik (3).jpg
fot. instagram.com/agata_rubik
Agata Rubik (2).jpg
fot. instagram.com/agata_rubik
Agata Rubik.jpg
fot. instagram.com/agata_rubik
Tagi: agata rubik