Przez ostatnie lata nie tracą na popularności. Na czym polega ich fenomen? Przede wszystkim na uniwersalności. Slim fit to jeden z podstawowych i najczęściej wybieranych fasonów przez konsumentów. Pasują na każdą okazję i na każdą sylwetkę.

Jak wiemy, słowo slim z języka an- gielskiego oznacza szczupły/smukły, natomiast nieprawdą jest, że fason ten przeznaczony jest tylko i wy- łącznie dla tego typu figur. Jego na- zwa odnosi się do wąskiej nogawki i wysokiego stanu. Wysoki stan po- woduje, że optycznie wydłuża się całe ciało, dzięki czemu nogi wydają się smuklejsze i zgrabniejsze.

Spodnie Slim Fit

To właśnie w takich jeansach z łatwo- ścią podkreślisz swoje ulubione ko- biecie auty: nogi lub/i talię. W spodniach marki Cross Jeans bę- dzie Ci wygodnie przez cały dzień – zarówno w pracy, jak i po wyjściu z niej. A to dzięki dodatku strechtu w jeansie.

Wybór jeansów to często niełatwa i nieszybka sprawa, dlatego przed pójściem na zakupy, zastanów się, jaki krój jest Twoim ulubionym oraz co chcesz u siebie wyeksponować, a może ukryć? Jeśli lubisz dolne partie ciała, jak nogi, talię albo pośladki, ale za to nie przepadasz za górą, czyli brzuchem — to Slim Fit to właśnie to, czego szukałaś.

Jak nosić Slim Jeans? Na wiele sposobów; klasycznie, sportowo a może ele- gancko? Decydując się na opcję numer 2, czyli sportowy styl, staraj się ra- czej unikać trampek za kostkę i postaw na adidasy lub sneakersy. Pamiętaj, że Fason Slim Fit lubi się ze szpilkami i balerinami, które dopełnią Twoją je- sienną stylizację.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

spodnie
fot. materiały prasowe CROSS Jeans

Slim fit to jeden z podstawowych i najczęściej wybieranych fasonów przez konsumentów.

spodnie
fot. materiały prasowe Jeans CROSS

Pasują na każdą okazję i na każdą sylwetkę.

Źródło: materiały prasowe CORSS Jeans

P.o. Kierowniczki sekcji Lifestyle. Absolwentka Humanistyki cyfrowej na KUL. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: borynadrianna9@gmail.com.