Lelum.pl

fot. flickt.com, Piotr Drabik, Attribution 2.0 Generic (CC BY 2.0), https://creativecommons.org/licenses/by/2.0/, cropped

Spojrzała na dłonie Jarosława Kaczyńskiego. Wiele z nich wyczytała, politycy komentują jej zdanie

5 Lutego 2023

Autor tekstu:

Aleksandra Gadzińska

Przez lata kariery politycznej na temat prezesa PiS powstało wiele plotek i stereotypów. Wystarczyło jednak, by ekspertka przyjrzała się jego dłoniom. W ułamku sekundy mogła powiedzieć, że Jarosław Kaczyński jest zupełnie inny, niż się wszystkim wydaje.

Butny i nieprzystępny przywódca partii rządzącej oraz miłośnik kotów — przez lata Jarosławowi Kaczyńskiemu przypinano różne łatki związane z jego upodobaniami, charakterem, zachowaniem, a nawet orientacją. Ale co naprawdę skrywa twarda, polityczna skorupa. Chiromantka Nina Portnicka-Boraz twierdzi, że zna odpowiedź.

Jaki naprawdę jest Jarosław Kaczyński? Ekspertce wystarczył rzut okiem na jego dłoń

Kochał matkę i brata, dla polityki zrezygnował z założenia rodziny a z mównicy niejednokrotnie wykrzykiwał kontrowersyjne hasła, którym daleko było od kulturalnej wypowiedzi. 

Liczni twórcy i publicyści przez lata próbowali sportretować prezesa PiS i dotrzeć do najdalszych zakamarków jego osobowości, a mimo to Jarosław Kaczyński do dziś pozostaje postacią enigmatyczną. Wypowiedzi osób z przynależnej mu partii ostro ścierają się z tym, co mówi o nim opozycja. A jaki jest naprawdę?

Znana chiromantka ukraińskiego pochodzenia, Nina Portnicka-Bora uważa, że z linii papilarnych można wyczytać prawdziwy charakter osoby. Według dziedziny, którą się zajmuje, każda zmarszczka, wgłębienie, każda linia papilarna jest indywidualnym rysopisem danej osoby. Co wyczytała z dłoni tajemniczego polityka?

Margaret

Margaret wzięła ślub, ale męża nie ma. Podjęła zdumiewającą decyzję

CZYTAJ DALEJ

Chiromantka zwróciła uwagę na jeden szczegół

Poproszona o komentarz przez redakcję "Faktu" Portnicka-Bora nie ukrywa, że dla niej samej postać prezesa PiS jest bardzo enigmatyczna. Nawiązując do numerologii i charakterystyki wywodzącej się z daty urodzenia stworzyła osobliwy opis:

 Według mnie Jarosław Kaczyński jest człowiekiem zagadką. 18 czerwca 1949 r. rodzą się ludzie, którzy mają w sobie pewną dualność, dwie osobowości. To numerologiczna 11-ka, a więc "wibracja mistrzowska" [...] Taki człowiek potrafi dążyć do władzy, ale przy tym potrafi być marudny, niezadowolony i krytyczny. To też cecha Urana –wyjaśnia.

W rysie dłoni Jarosława Kaczyńskiego zauważyła jednak pewien ciekawy szczegół dotyczący relacji damsko-męskich. Przy okazji odniosła się do krążących plotek na temat orientacji polityka.

– W "strefie małżeństwa" u Jarosława Kaczyńskiego brak linii. Taki człowiek nie jest zainteresowany budowaniem relacji partnerskich, on jest przeznaczony do innych rzeczy. I nie jest to związane z inną orientacją seksualną. Po prostu nie znalazł swojej kobiety – podkreśliła.

Okazuje się jednak, że nieprzenikniona zbroja, wypracowana na potrzeby żarłocznego i bezlitosnego świata polityki skrywa wrażliwe wnętrze.

 Na dłoni my widzimy takiego potulnego kotka, który jest łagodny, jest uczuciowy. Mocna wrażliwość może się przekształcać w hipochondrię – twierdzi chiromantka.

Jarosław Kaczyński skrywa wielką wrażliwość? Politycy reagują

Zdaniem chiromantki Jarosław Kaczyński jest w istocie człowiekiem ogromnej wrażliwości i łagodności. Wskazała też, że przede wszystkim cechuje go wielki patriotyzm.

– Przy tak ułożonej linii Saturna mamy do czynienia z człowiekiem, który nie poświęca swoich ideałów dla materialnych korzyści – dodała.

Co na temat tych rewelacji sądzi europoseł, który, można chyba powiedzieć, z prezesem PiS zjadł beczkę soli?

 Jarosław Kaczyński nie ma serca z kamienia, więc na pewno jest wrażliwy, choć nie zawsze to pokazuje, bo w polityce trzeba być twardym. I myślę, że w ogóle prezes wymyka się z tych stereotypów, które często na jego temat krążą – stwierdził w rozmowie z "Faktem" Ryszard Czarnecki.

Podkreślił, że nie wierzy w chiromancję i dodał, że nie trzeba przyglądać się dłoniom, by zauważyć, że Jarosław Kaczyński jest patriotą — wystarczy prześledzić jego czyny z ostatnich 40 lat. Znacznie bardziej sceptyczna względem polityka jest posłanka KO, Katarzyna Piekarska, która przed kilkoma laty razem z Jarosławem Kaczyńskim zabiegała o uchwalenie tzw. "piątki dla zwierząt".

 Na pewno mogę powiedzieć, że lubi zwierzęta, lubi o nich opowiadać, i lubi o nich słuchać. Pan prezes jest w zespole przyjaciół zwierząt, więc na pewno je lubi i faktycznie bardzo mu zależało na uchwaleniu zmian w dobrostanie zwierząt, tej słynnej "piątki dla zwierząt", ale niestety, nie udało się. Ale rzeczywiście, jak rozmawia o zwierzętach, to się uśmiecha – przyznaje.

Nie ukrywała jednak, że codzienne zachowanie prezesa PiS i jego wyskoki podczas obrad uważa za skandaliczne.

Jarosław Kaczyński (5).jpg

Radosław Liszewski

Radosław Liszewski szczerze o żonie Dorocie. Opowiedział, jak wygląda ich życie

CZYTAJ DALEJ
Kasia Cichopek

Wyrzucą Kasię Cichopek i Macieja Kurzajewskiego z TVP? Zachowali się nie po myśli władz telewizji publicznej

CZYTAJ DALEJ

Tagi:

Jarosław Kaczyński

Podobne artykuły

Plotki i gwiazdy

Edyta Golec, jak bogini. Takiej jej jeszcze nie widzieliśmy, biała suknia, kwiaty we włosach. Fani zachwyceni
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Druzgocące wyznanie Katarzyny Figury. Prawie nikt nie wiedział, do czego doszło w jej życiu
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Dagmara Kaźmierska powiedziała, co uważa o Janie Pawle II. Nie przebierała w słowach
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Nie żyje Warszosław Kmita. Aktor odszedł w wieku 79 lat w wyniku choroby
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Małgorzata Rozenek wykonała poruszający gest. Wszystko, gdy mówili o żonie Kubackiego
Czytaj więcej >

Plotki i gwiazdy

Sąsiedzi Dawida Kubackiego pogrążeni w smutku. Zdradzili, co czują
Czytaj więcej >
Aleksandra Gadzińska

Redaktorka Lelum.pl i absolwentka Kultury Japonii PJATK w Warszawie. Koneserka horrorów i filmów klasy B., a ponadto wielka miłośniczka zwierząt. Lubi być tam, gdzie coś się dzieje, choć niekoniecznie w centrum uwagi. Zaczytana w reportażach podróżniczych, zwłaszcza z dalekiej Azji, uwielbia dzielić się ciekawostkami ze świata. Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]