Sport był dla niej absolutnie wszystkim. Jej owocną karierę przerwał jednak wyjątkowo nieszczęśliwy i tajemniczy wypadek. Kilka miesięcy temu tragicznie zginęła jedna z najbardziej znanych zawodniczek w świecie tajskiego boksu. Miała tylko 26 lat. 

Fani sportu pogrążyli się w żałobie, kiedy dotarła do nich informacja o śmierci młodej zawodniczki. Jej nagłe odejście, w dodatku w wyjątkowo tragicznych okolicznościach wstrząsnęło światem sportu. Utalentowana pięściarka miała na swoim koncie ogromne sukcesy, a wszyscy wróżyli jej międzynarodową karierę. Niestety, ta nie zdążyła się rozwinąć.

Sport: nie żyje Kristina Myalina

Kilka miesięcy temu światem sportu wstrząsnęła wiadomość o śmierci Kristiny Myaliny. 26-latka była mistrzynią Rosji w boksie tajskim, której wróżono ogromne sukcesy na scenie międzynarodowej. Była aktywna w latach 2011-2013, później odeszła na sportową emeryturę, jako że chciała skupić się na życiu prywatnym. 

Jej ciało znaleziono 21 kwietnia w Niedzielę Wielkanocną, na jednym z bulwarów w Moskwie. Eksperci badający ciało sportsmenki oświadczyli, że obrażenia wskazują na upadek z dużej wysokości. Uznano, że 26-letnia mistrzyni musiała wypaść z trzynastego piętra wieżowca, jako że jej ciało znaleziono na dachu wejścia do jednego z nich. Policja do tej pory nie podała szczegółów śledztwa.

Kim jest Kristina Myalina?

Kristina Myalina to mistrzyni Rosji w boksie tajskim. Oprócz tego wygrała między innymi Puchar Rosji i Puchar Wspólnoty Narodów. Była ulubienicą kibiców, głównie ze względu na jej agresywny styl, niezwykłą urodę i seksapil. Była uważana za jedną z najpiękniejszych zawodniczek tajskiego boksu i miała wierne grono fanów. W 2013 roku nominowano ją także do konkursu na Dziewczynę miesiąca, organizowanego przez jeden z rosyjskich portali. 

Kristina od zawsze interesowała się sportem – bawiła się i brała udział w bójkach z chłopakami, co przerodziło się w fascynację boksem. Po zaledwie sześciu miesiącach treningu została kandydatką na mistrzynię świata. W 2013 roku udała się jednak na emeryturę i nie pojawiła się już na ringu. Jej fani wciąż żywili jednak nadzieję, że powróci w wielkim stylu. Sport wiele stracił na śmierci młodej bokserki, która miała wiele planów.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

sport
youtube.com Университет СИНЕРГИЯ

Sport stracił prawdziwą gwiazdę. 26-letnia sportsmenka zginęła w tajemniczych okolicznościach.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Rodzice Braci Golców nie spodziewali się bliźniąt. „Mieliśmy być córeczką, a tu niespodzianka!”
  2. Proponował ludziom pieniądze na ulicy za ich pupili. Nagrywał wszystko ukrytą kamerą, ich reakcje powalają
  3. Maciej: „Jestem bogaty i spotykam się z biedną dziewczyną. Za parę butów robi takie rzeczy, że sobie nie wyobrażacie”
  4. Dagmara z Królowych Życia pochwaliła się swoją nową dietą. Chudnie z dnia na dzień
  5. 30 lat różnicy to dużo? Między Wiktorią a partnerem Tadeuszem jest więcej i nikt w jej szkole o tym nie wie

 

źródło: se.pl, express-novosti.ru

Poprzedni artykułHerbata o smaku ginu z tonikiem. Możesz bezkarnie pić ją nawet w pracy
Następny artykułPasażerowie samolotu, którzy powinni się za siebie wstydzić. Zachowali się żenująco
Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.