Sportowiec, który przez lata dostarczał Polakom niewyobrażalnych emocji, wielokrotny medalista i mentor, który ćwiczył młodszych kolegów, zmarł. Niestety, zaledwie 49-letni mężczyzna przegrał w walce z ciężką chorobą, poznański klub przekazał niezwykle smutne informacje o ogromnej stracie dla polskiego świata sportu.

Polskę obiegły smutne informacje, a setki osób pogrążyły się w żałobie. Niestety, nie żyje wybitny sportowiec i były reprezentant Polski w boksie. Tragiczne wieści przekazał poznański klub KSS Sporty Walki. Mężczyzna w wieku 49-lat zmarł na nowotwór.

Nie żyje polski sportowiec

W środę 16 września poznański kub KSS Sporty walki opublikował przejmujący post. Niestety, zmarł Piotr Jurczyk. Wielokrotny medalista mistrzostw kraju w boksie i były reprezentant Polski, który w swojej karierze stoczył 23 walki. 

– Nasz kochany przyjaciel, motywator, trener odszedł… nic nie będzie już takie samo… Kochaliśmy go za „specyficzne” poczucie humoru, za uśmiech i za energię którą wnosił do naszego klubu…
Będziemy kochać go zawsze, bo przecież człowiek żyje tak długo, jak żywa jest pamięć o nim… Żegnaj PRZYJACIELU…. – czytamy w pożegnalnym wpisie opublikowanym przez klub w mediach społecznościowych. 

Niestety, wybitny sportowiec przegrał z chorobą nowotworową. Przekazano informacje o ostatnim pożegnaniu Piotra Jurczyka. 

  1. Tragiczna wiadomość z ostatniej chwili, nie żyje uwielbiany aktor. Miał tylko 36 lat
  2. Muzyk odleciał na antenie TVP. Prowadzący próbował go uspokoić, musiał przerwać jego wypowiedź
  3. Polak bohaterem. Wielki dzień dla Polski, wszyscy rodacy wstrzymali oddech

Odszedł Piotr Jurczyk. Sportowiec zmarł na raka

Znamienity sportowiec w wieku 49-lat zmarł po chorobie nowotworowej. Piotr Jurczyk przez ostatnie miesiące swojego życia chorował na czerniaka złośliwego skóry. 

– Ze smutkiem informujemy, że ostatnie pożegnanie naszego przyjaciela Piotra Jurczyka nastąpi w poniedziałek dnia 21.09.2020 r. o godzinie 12:30 – przekazał poznański klub KSS Sporty Walki, w którym Piotr Jurczyk po zakończeniu swojej kariery na ringu był trenerem. 

Pogrzeb Piotra Jurczyka odbędzie się w Kościele Parafialnym p.w. Najświętszego Serca Jezusa i św. Floriana w Poznaniu. Rodzina sportowca prosi o nieskładanie kondolencji. 

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Nie żyje wybitny sportowiec i reprezentant Polski w boksie. Piotr Jurczyk zmarł w wieku 49-lat. O śmierci mężczyzny poinformował w środę 16 września poznański klub KSS Sporty Walki. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Zwołano nieoczekiwaną konferencję Ministerstwa Zdrowia. Mamy potwierdzenie czego ma dotyczyć
  2. Steffen Möller zabłysnął w „Europa da się lubić”, nagle zapadł się pod ziemię. Wydało się, czym się dziś zajmuje
  3. Justyna Żyła w centrum wielkiej akcji. Musiała natychmiast interweniować, pomogła małemu dziecku
  4. Emerytka myślała, że w ziemi leżą ziemniaki. Kiedy odkryła wstrząsającą prawdę, zamarła
  5. Lincz w polskiej wsi, wszyscy mieszkańcy pod domem mężczyzny. Doszło do dantejskich scen, ludzie oszaleli
  6. Nie możesz znaleźć borowików w lesie? Wyhoduj je sobie w ogródku lub doniczce, pomoże ci specjalna mikstura

źródło: Facebook, sport.radiozet.pl

 

Poprzedni artykułJuż od jutra dodatkowe obostrzenia. Ministerstwo apeluje do Polaków
Następny artykułDziś Dzień Pierwszej Miłości. Pamiętacie swoją pierwszą sympatię?
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.