Lelum.pl > Plotki i gwiazdy > Koszmar znowu wrócił. Edyta Górniak opowiedziała o prześladującym ją śnie, nocą widzi niepokojące obrazy
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 02.07.2022 19:00

Koszmar znowu wrócił. Edyta Górniak opowiedziała o prześladującym ją śnie, nocą widzi niepokojące obrazy

Edyta Górniak
Fot. instagram.com/edytagorniak

Edyta Górniak nie przestaje niepokoić swoich fanów. Po ostatnim wystąpieniu, w którym opowiedziała o żyjących na ziemi „biorobotach, hybrydach i reptilianach”, teraz podzieliła się opowieścią o powracającym koszmarze.

Wokalistka w ostatnich latach nieustannie szokuje. W czasie pandemii COVID-19 twierdziła, że koronawirus nie istnieje i jest wielkim spiskiem, ostatnio zaś stwierdziła, że nie każdy człowiek na świecie ma duszę.

Edyta Górniak opowiedziała o prześladującym ją koszmarze

Wokalistka wywołała ostatnio niemałe poruszenie słowami, jakie wygłosiła na zlocie „Harmonia Kosmosu 2022”. Stwierdziła tam, że istnieją osoby bez duszy, które posiadają tylko „kombinezon biologiczny i te same potrzeby fizyczne, biologiczne, ale nie ma połączenia z pierwotną świadomością”.

Ludzie bez duszy to według niej bioroboty, hybrydy i reptilianie. Ostatnia grupa to według teorii spiskowych gady, które przybyły z kosmosu i przebrane za istoty ludzkie chodzą po ziemi.

Jej słowa mogą wywoływać spory niepokój. Tym razem jednak Górniak postanowiła zdradzić, co na co dzień niepokoi ją samą. Okazuje się, że gwiazda bardzo często doświadcza pewnego koszmaru.

Edyta Górniak ujawnia, jakie traumy ją prześladują

Piosenkarka wyznała, że ma jeden, powtarzający się ciągle sen. Znajduje się w nim ona w garderobie i jest wołana na scenę, ale nie może wyjść, bo jest niegotowa.

Że nie ma ciuchów, że włosy niegotowe, że makijaż niegotowy. To są jakieś traumy dla mnie. Stres taki całą noc. Ja pie*dzielę, ta punktualność, odpowiedzialność zawodowa, to jest taki szkielet ważny – tłumaczy fanom na Instagramie.

I co mnie może zdenerwować? Że nie jestem punktualna. Że wszyscy czekają na mnie, a ja nie mogę stawić się na stanowisku pracy na czas. Ale traumatyczne sny. Całą noc mi się to śniło – żali się Edyta.

A czy wy macie powtarzające się sny?

Zobacz zdjęcia:

Edyta Górniak
Edyta Górniak

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

  1. Edyta Górniak przepowiada przyszłość i ponownie zadziwia. „Wśród nas żyją bioroboty, hybrydy i reptilianie”
  2. Katarzyna Dowbor zaczyna dzień od nietypowej czynności. Codziennie musi wstawać o świcie
  3. Ewa Szykulska przerywa milczenie ws. swojego stanu. Co dzieje się za zamkniętymi drzwiami?