Stan Borys znalazł się w prawdziwym niebezpieczeństwie. Jak się okazuje, 78-letni muzyk i jego ukochana są w sytuacji bez wyjścia, i jedyne co mogą zrobić, to czekać na lepsze jutro. Boimy się, co przyniesie kolejny dzień lub noc – wyznała w rozmowie z portalem Se.pl para, przekazując fatalne wiadomości. 

Stan Borys przekazał porażające wieści. Muzyk, który wraz z ukochaną wyjechał do Stanów Zjednoczonych, dziś drży ze strachu. Jak się okazuje, sytuacja jest fatalna. 

Stan Borys przekazał fatalne wiadomości

Stan Borys wyjechał do Stanów Zjednoczonych, by odbyć rehabilitację, odpocząć i oddać się chwili relaksu. Niestety, wszystkie plany muzyka zostały pokrzyżowane. Najpierw wybuchła epidemia koronawirusa, następnie w Nowym Jorku, gdzie mieszka gwiazdor, trwały zamieszki, które relacjonował. Natomiast to dziś, Stan Borys naprawdę martwi się o swoje życie.

To ogromny stres. Boimy się, co przyniesie kolejny dzień lub noc – powiedzieli w rozmowie z Se.pl Stan Borys i Anna Maleady. Niestety, przez miasto przeszedł huragan, który zniszczył domy i drzewa, a sztorm mógł wywołać ogromną powódź. Sytuacja wcale się nie poprawiła. Zapowiadają tornada.

  1. Zaczęło się. Z samego rana gigantyczna zmiana w Polsce
  2. Ile naprawdę zarabiają księża? Media dotarły do konkretnych liczb, wielu będzie zadziwionych

Stan Borys relacjonuje sytuacje w Stanach

Niestety, po huraganach zapowiadają tornada, a muzyk i jego partnerka nie mają gdzie uciec. Na łamach Se.pl, Anna Maleady opowiedziała, jak to jest przeżyć tornado.

Przed tornado trzeba kupić wodę pitną i pompę, w razie gdyby zalało piwnicę. Trzeba mieć generator, bo przez zniszczenia prąd nie dociera do domów. Dlatego też musimy kupić suchy prowiant, bo lodówki się rozmrażają – zdradziła kobieta. 

– Czasami napełnia się wannę wodą, bo ta może zostać odcięta. Gdy przychodzi tornado, trzeba się skryć w wannie, ale jeśli ta jest napełniona, zejść do piwnicy – dodała Meleady. 

Mamy nadzieję, że sytuacja się unormuje, a para wyjdzie z niej cała i zdrowa.

ZOBACZ ZDJĘCIE:

Stan Borys
Fot. Ania Maleady, stan_borys_official, Instagram

Stan Borys jest przerażony. W Stanach Zjednoczonych, gdzie obecnie przebywa z partnerką, mają pojawić się niebezpieczne tornada.

ZOBACZ TEŻ:

  1. Łukasz Szumowski przekazał ponurą wiadomość. Zacznie się już dzisiaj
  2. Dziś i jutro Polacy mogą mieć poważny problem. Wystarczy, że masz konto w banku
  3. Dziś wieczorem Polsat zmiecie konkurencję. TVP i TVN bez szans, cała Polska będzie chciała zobaczyć hit
  4. Minister edukacji nagle ujawnił prawdę. Polacy mogą nie być zadowoleni, nauczycieli nie czeka nic dobrego
  5. Nowa bardzo zaskakująca moda na weselach. Goście łapią się za głowę, pomysł budzi kontrowersje

źródło: se.pl

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

 

Poprzedni artykułPolaków czekają ogromne zmiany. Po wakacjach możemy obudzić się w nowej rzeczywistości
Następny artykułPilnie poszukują wczasowiczów. Ich zdrowie może być zagrożone
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.