Stan Borys już nigdy nie powróci na scenę? Od pewnego czasu wśród fanów krążą niepokojące informacje, że gwiazdor planuje przejść na przymusową emeryturę. Czy w niepokojących plotkach tkwi choćby ziarno prawdy? Ostatecznie wokalista wydał oświadczenie. Czy specjalistom udało się rozstrzygnąć, że w pełni odzyska albo straci głos?

Po tym, jak na początku roku Stan Borys trafił do szpitala, nadal nie udało mu się wrócić do pełni sił. Nic dziwnego — w końcu muzyk przeszedł poważny udar. Gdyby nie interwencja bliskich, którzy namówili Borysa, by udał się do szpitala, mogło dojść do jeszcze większej tragedii. Jednak to nie koniec kłopotów — mimo że gwiazdor przechodzi żmudną rehabilitację, pojawiły się doniesienia, że stracił głos. Czy rzeczywiście muzyk będzie zmuszony zakończyć swoją przygodę z show-biznesem? A może to tylko krzywdzące pogłoski, którymi zupełnie nie należy się przejmować? Wątpliwości rozwiał sam Stan Borys. Mamy komentarz!

Stan Borys stracił swój głos?

Super Express podaje, że Stan Borys nie stracił zdolności mowy. Niestety, prawdopodobnie jeszcze długo nie będzie w stanie nagrywać kolejnych piosenek. Mimo że najgorsze już minęło, nawet lekarze nie są w stanie potwierdzić, czy w przyszłości wróci mu umiejętność śpiewania, czy nie. Na szczęście sam gwiazdor nie traci nadziei, że jeszcze wszystko się ułoży. 

Pudelek.pl ustalił, że Stan Borys na szczęście nie doświadcza problemów z pamięcią, a w ramach ćwiczeń umysłowych gwiazdor powtarza teksty wierszy i piosenek. Czy udar oszczędził głos muzyka? Ponieważ wokół tej kwestii krążyło wiele teorii, Borys postanowił wydać specjalne oświadczenie.

— Mój głos jeszcze śpi. […] Żyję pozytywnymi myślami. Lekarze jeszcze nie chcą wypowiadać się z tym temacie — cytuje Stana Borysa Super Express

Jak się czuje Stan Borys?

Jak czytamy na pudelek.pl, w wyniku udaru Stan Borys stracił czucie w ręce i władzę nad lewą stroną ciała. Na szczęście dzięki profesjonalizmowi lekarzy i długiej rehabilitacji jego stan stopniowo zaczął się poprawiać.

Gwiazdor sam przyznał, że od pół roku głównie kursuje między szpitalem a specjalistycznymi ośrodkami. Nie jest mu łatwo — nie tylko ćwiczy z rehabilitantami, lecz także podejmuje dodatkowy wysiłek w domu. W powrocie do zdrowia wspierają go fani i bliscy, w tym partnerka Anna Maleady. 

Mamy nadzieję, że Stan Borys wróci do pełnej sprawności!

ZOBACZ ZDJĘCIA STANA BORYSA:

stan borys
fot. screen z youtube.com Plejada

Stan Borys na razie nie wie, czy kiedykolwiek wróci do koncertowania. 

stan borys
fot. instagram.com @stan_borys_official

Lekarze nie są w stanie ustalić, czy gwiazdor wróci do pełnej sprawności. 

stan borys
fot. screen z youtube.com Show-biznes od kuchni – Julia Deja

Fani liczą na to, że Stan Borys w pełni odzyska głos i umiejętności wokalne. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. W wesołym miasteczku doszło do wypadku. Kobieta wypadła z rollercoastera
  2. Jak się ubrać w rozmiarze 42? Poznaj najmodniejsze rozwiązania
  3. Dagmara z „Królowych Życia” na starym zdjęciu z malutkim Conankiem. Miała wtedy ciemne włosy
  4. Właściciele kotów są zdrowsi! Badania dowodzą, że posiadanie kota pozytywnie wpływa na zdrowie
  5. Jak poradzić sobie ze stresem? 10 porad, jak pokonać stres w pracy i w domu

źródła: pudelek.pl, Super Express

Poprzedni artykułJak spełnić swoje marzenia? 10 zasad, dzięki którym osiągniesz, co tylko chcesz
Następny artykułPogrzeb Anny Jantar zgromadził tłumy. Aż 40 tysięcy osób przyszło pożegnać piosenkarkę
Redaktorka działu show-biznes w Lelum.pl. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie Warszawskim. Publikowała w Onecie, „Gali”, Szajn i „Maglu”. Kocha sztukę i literaturę. Miłośniczka psów, kawy i seriali. Typowy millennials.