Krzysztof Jackowski znany jest ze swoich wizji. Jednak ostatnio działalnością jasnowidza zainteresował się również rząd.

Krzysztof Jackowski swoją popularność zyskał głównie dzięki wizjom dotyczącym głośnych spraw kryminalnych. Jednak teraz jasnowidz o wiele częściej odnosi się do tego, co w niedalekiej przyszłości ma czekać nasz kraj.

W swoich wizjach często porusza tematy związane z polityką zagraniczną oraz tą wewnętrzną dla naszego kraju. Jak się okazuje, działalność Jackowskiego przykuła uwagę nie tylko jego fanów, ale też polskiego rządu, a dokładniej Stanisława Żaryna, który jest rzecznikiem prasowym Ministra Koordynatora Służb Specjalnych Mariusz Kamińskiego.

Krzysztof Jackowski krytykowany

Za pośrednictwem swojego konta na Twitterze Stanisław Żaryn poinformował, że wizje Krzysztofa Jackowskiego wykorzystywane są przez portale, które zajmują się propagowaniem antypolskiej propagandy.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

 

 – Po raz kolejny „jasnowidz” Krzysztof Jackowski niesie przesłanie, które stanowi część działań propagandowych przeciwko Polsce. Jego promocją zajmuje się portal prowadzący działalność informacyjną na rzecz Kremla – pisze Stanisław Żaryn.

Niestety ostatnie wizje jasnowidza nie były zbyt optymistyczne dla naszego kraju. Jako potwierdzenie swoich słów Żaryn przytoczył jedną z najnowszych. Wskazuje, że Jackowski na swoim nagraniu mówi wprost, że dzisiaj nikt nie może czuć się bezpieczny, czy też, że Polska aktualnie nie ma żadnego silnego sojusznika.

 – W swoim ostatnim wystąpieniu Jackowski przekonuje, że „teraz nikt nie może czuć się bezpiecznie”. Twierdzi również, że widzi przyszłość Polski w ciemnych barwach. W swoim wystąpieniu Jackowski przekonywał, że „Polska nie ma sojuszników – dodaje.

Żaryn stwierdza też, że wizje Jackowskiego są skrupulatnie nagłaśniane przez rosyjską propagandę, aby zastraszyć polskie bezpieczeństwo.

Artykuły polecane przez redakcję Lelum:

Źródło: o2.pl

Poprzedni artykułLeszek Miller pożegnał Bronisława Cieślaka wzruszającymi słowami
Następny artykułNaturalne sposoby na farbowanie włosów