Stanisława Ryster to niepodważalna ikona polskiej telewizji. Kiedy okazało się, że jej program zostanie zdjęty z anteny, telewidzowie byli zrozpaczeni. Kobieta mimo wieku wciąż zachwyca swoim wyglądem i urodą. Ile dokładnie ma lat?

Stanisława Ryster za sprawą niezwykle popularnego programu i swojej wiecznej, posągowej pozy zapadła w pamięć widzów na zawsze. Kobieta, która przez lata prowadziła teleturniej Wielka Gra zachwycała swoją urodą, która w jej przypadku mimo przypływu lat wcale nie przemija!

Ile lat ma Stanisława Ryster?

Stanisława Ryster ma 77 lat i wciąż zachwyca swoją urodą. Kobieta od zawsze prezentowała się niezwykle elegancko, co wciąż nie uległo zmianie. Prezenterka, która z wykształcenia była prawniczką, swoją osobowością podbiła serca widzów, a na programie, którego była gospodynią, wychowały się całe pokolenia. Niepodważalna ikona polskiej telewizji w 1998 roku otrzymała nagrodę Akademii Telewizyjnej, Super Wiktor, a w 1999 roku zajęła piąte miejsce w plebiscycie Telekamery. 

Po odejściu z telewizji Stanisława Ryster unikała bankietów czy ścianek i postanowiła odsunąć się w cień, skupić na odpoczynku oraz podróżach, które są jej największą pasją.

Kariera Stanisławy Ryster

Jak zaczynała największa gwiazda Telewizji Polskiej? Pracę przed kamerami rozpoczęła w latach 60. w programach i teleturniejach młodzieżowych. Punktem zwrotnym w jej karierze okazał się rok 1975, kiedy to jako 33-latka została gospodynią niezwykle popularnego teleturnieju TVP, w którym gracze będący nierzadko ekspertami odpowiadali na pytania z różnych dziedzin. Jej kariera telewizyjna skończyła się w 2006 roku, wraz ze ściągnięciem z emisji Wielkiej Gry

Koniec kariery znanej prowadzącej nadszedł zupełnie nieoczekiwanie. Przypomnijmy, że Stanisława Ryster o usunięciu z wizji teleturnieju Wielka Gra dowiedziała się po raz pierwszy z gazet.

ZOBACZ ZDJĘCIA:

 
Stanisława Ryster
WOJCICECH RZAZEWSKI/East News

Gospodyni znanego teleturnieju zapisała się w pamięci widzów, również dzięki swojej posągowej pozie. Żartowano, że z pewnością ma sztuczne nogi. Gwiazdę ten komentarz niezwykle rozśmieszył!

Stanisława Ryster
ADAM JAGIELAK/East News

Wielka Gra była jednym z najbardziej popularnych programów telewizyjnych. 

Stanisława Ryster
TRICOLORS/EAST NEWS

Stanisława Ryster wciąż wygląda niezwykle elegancko i zachwyca swoją urodą. 

ZOBACZ TEŻ:

  1. Objawy nowotworu dróg żółciowych. Łatwo je przeoczyć
  2. Biedronka oszukała wszystkich? Przed chwilą policja pilnie wkroczyła do sklepu, Polacy będą wściekli
  3. Gołąbki według staropolskiego przepisu. Nie znajdziesz go w książkach kucharskich
  4. Ciężarna kobieta poszła na USG. Kiedy ujrzała, co robią bliźniaki w jej brzuchu, odebrało jej mowę
  5. Najpiękniejsze znaki zodiaku. Tylko 3 z nich onieśmielają urodą
  6. Niezwykła Nel z „W pustyni i w puszczy” została dziewczyną do towarzystwa. Miał być wielki powrót, a jest skandal
Poprzedni artykułPrzepis na idealnie soczystego kurczaka. Wystarczy przestrzegać kilku bardzo ważnych zasad
Następny artykułByły mąż był gotów zrobić wszystko, byle tylko nie płacić alimentów. Przez swój żenujący pomysł wyląduje za kratkami
Redaktorka działu life-style w Lelum.pl. Redaktor, copywriter i stylistka. Pisanie i moda od zawsze były bliskie jej sercu. Na swoim koncie ma publikacje w wielu branżowych portalach oraz czasopismach. Prywatnie miłośniczka Basquita i czarnej kawy.