Starszy pies ze schroniska został pierwszy raz zabrany do sklepu zoologicznego. Nowe doświadczenie było dla niego bardzo ekscytujące, w dodatku kupiono mu wszystko, czego dotknął noskiem! Kto sprawił mu tak wyjątkową niespodziankę?

Historia porzuconego psiaka pełna jest przeciwności losu. King trafił do schroniska w podeszłym już wieku i ciężko było znaleźć mu kochający dom. Poprzedni właściciele porzucili go, a pies został potrącony przez samochód. Wszystkie te trudy wynagrodził mu pewien miłośnik zwierząt. Zobaczcie sami!

Starszy pies dostaje niespodziankę

Rocky Kanaka jest miłośnikiem i obrońcą zwierząt, który prowadzi własny kanał na YouTubie. Nagrywa odcinki, w których zabiera psiaki ze schroniska na wycieczki i zapewnia im różne atrakcje. Dzięki temu zwierzaki szybciej znajdują dom i mają szansę na lepsze życie.

Starszy pies, który był bohaterem jednego z ostatnich odcinków, to King, który wiele w życiu przeżył. Porzucony przez poprzednich opiekunów został potrącony przez auto, w wyniku czego stracił jedną z łap. Mimo to dobrze sobie radzi w schronisku, jednak do tej pory nie znalazł kochającej, stałej rodziny. Rocky postanowił mu więc w tym pomóc i sprawił psu ogromną niespodziankę.

Zabrał psa do sklepu zoologicznego

Youtuber postanowił pokazać swojej publiczności biednego psiaka i zabrał go na wyjątkową wycieczkę. Zaprowadził zwierzaka do sklepu zoologicznego i obiecał, że kupi mu wszystko, czego dotknie noskiem! Starszy pies nigdy wcześniej nie był w takim miejscu, z początku musiał więc opanować emocje.

– Dla niego to wszystko było zupełnie nowe. Nigdy wcześniej nie był w sklepie zoologicznym. Wiedziałem, że będzie się świetnie bawić, kiedy zacznie wybierać te wszystkie rzeczy — przyznaje Rocky.

Piesek zaczął buszować po sklepie i energicznie wąchać zabawki. Youtuber zgodnie ze swoją obietnicą zapłacił za wszystko, co wybrał sobie King — karmę, smakołyki, zabawki, a nawet ogromny drapak dla kotów! Za wszystkie zakupy Rocky zapłacił 492,16 dolarów. Pozostaje tylko czekać, aż ktoś z widzów kanału postanowi zaadoptować starszego pieska!

ZOBACZ ZDJĘCIA PIESKA:

starszy pies
youtube.com Rocky Kanaka

Kinga ma za sobą naprawdę ciężkie przeżycia.

starszy pies
youtube.com Rocky Kanaka

Wizyta w sklepie była dla niego bardzo ekscytująca!

starszy pies
youtube.com Rocky Kanaka

Pies dostał rzeczy warte prawie 500 dolarów. Czy uda mu się znaleźć kochający dom?

ZOBACZ TEŻ:

  1. Dzień psa 2019. 5 sposobów, by wyjątkowo spędzić czas ze swoim pupilem
  2. Mężczyzna odkrył, co jego ukochana robi z psem, gdy nie ma go w domu. Wideo z monitoringu robi furorę w sieci
  3. Kociątko pokryte smołą znaleziono w śmietniku. Cudem udało się uniknąć tragedii
  4. Smutny pies znaleziony w lesie ze starym fotelem. Został porzucony i wciąż czekał na właściciela. Widok łamie serce
  5. Nagrano, co robi pracownik salonu dla psów, gdy nikt nie patrzy. Będziecie się śmiać cały dzień

Redaktor prowadzący w Lelum.pl. Wielbicielka wszystkiego, co nietypowe, ale kocha też popkulturę. Eksperymentalna muzyka, dziwny makijaż i słodkie pieski to rzeczy, które na co dzień zaprzątają jej myśli. Uwielbia spotykać inspirujących ludzi i uczyć się nowych rzeczy, niekoniecznie przydatnych w codziennym życiu.